در حفاظت از مرزهای شمالغرب کشور

سرباز وظیفه لشکر 25 کربلا به شهادت رسید

شناسه خبر: OTUxMTY /

عارف نوریان از سربازان وظیفه‌ لشکر عملیاتی 25 کربلای مازندران که برای حفاظت از مرزهای شمالغرب کشور خدمت می‌کرد؛ حین مأموریت به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

تنکابن24، عارف نوریان از سربازان وظیفه‌ لشکر عملیاتی 25 کربلای مازندران که برای حفاظت از مرزهای شمالغرب کشور خدمت می‌کرد؛ روز گذشته حین انجام مأموریت به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

نوریان اهل شهرستان ساری و جزء سربازان وظیفه لشکر عملیاتی 25 کربلا بود و خبر شهادت این سرباز وظیفه به خانواده وی ابلاغ شده است.

در همین زمینه سردار حمیدرضا رستمیان فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلای مازندران پیامی به شرح زیر صادر کرده است:

انالله و انا الیه راجعون

خداوند بزرگ را شاکریم که توفیق مجاهدت و توفیق مرگ و شهادت در راه خودش را عنایت فرمود، بار دیگر یکی از رزمندگان سلحشور لشکر عملیاتی 25 کربلا در حراست و دفاع از حریم جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کرد.

سرباز فداکار ولایت و فرزند شجاع مازندرانی در حین مأموریت بر اثر سانحه خودرویی جانش را برای رضای پروردگار عالم و اطاعت از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا برای ایجاد امنیت پایدار فدا کرد.

سرباز عاشق ولایت عارف نوریان رزمنده عاشقی که با حضور در ارتفاعات سربه فلک کشیده شهیدان و با روزه داری و نجواهای الهی و تحمل سختی‌های سرمای شدید منطقه و دعاهای شب قدر رمضان بهترین آرزو را ازخداوند طلب کرد وپس از سه شبانه‌روز از عید سعید فطر شهادت رابه آغوش گرفت.

این عزیز سفر کرده در حین مأموریت و در حال جابجایی نیرویی از پایگاه‌های مرزی منطقه بر اثر سانحه خودرویی روحش پرواز کرد و عندربهم یرزقونی شد...

رزمندگان لشکر ۲۵ کربلا این مصیبت رابه خانواده معزز شان تسلیت و تهذیت و صبر بردباری را برای بازماندگان و برای این عزیز سفر کرده علو درجات را از خداوند رحیم خواهان و خواستاریم.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه