رئیس اورژانس مازندران اعلام کرد

تجهیز تمام کمپ‌های ساحلی مازندران به آمبولانس

شناسه خبر: OTUxMTU /

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران گفت : در سال جاری ، تمامی کمپ های ساحلی اورژانس مجهز به آمبولانس برای ارائه خدمات به مسافران تابستانی شدند.

تنکابن24، یحیی صالح طبری طی گفت‌وگویی افزود : برای تابستان امسال 30 کمپ ساحلی اورژانس در سواحل دریای خزر آماده خدمات رسانی به مسافران و غریق احتمالی در دریا هستند.

وی ادامه داد: برای تابستان امسال ، 60 نفر از نیروهای متخصص فوریت های پزشکی در این کمپ های ساحلی مستقر شده اند.

به گفته رئیس اورژانس مازندران پیش از این و در سالهای قبل در صورت بروز حوادث و نیاز به آمبولانس پس از تماس با پایگاههای اورژانس نزدیک به کمپ ها ، آمبولانس اعزام می شد.

وی مجهز شدن کمپ های ساحلی به آمبولانس را باعث ارائه خدمات سریعتر و بهتر به غریق های احتمالی دریا و جلوگیری از مرگ آنها دانست.

صالح طبری ابراز امیدواری کرد با اقدامات بهینه سازی خدمات اورژانس در سواحل دریای مازندران خدماتدهی مطلوب تری به مسافران ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه تعطیلات 2 روزه عید فطر امسال بدون حادثه رانندگی سپری شد ، ادامه داد : اورژانس استان ماموریتی در این خصوص نداشته است.

رئیس اورژانس مازندران گفت: بخش بیشتری از ماموریت های اورژانس مازندران در ایام تعطیلات برای ارائه خدمات به مصدومان حوادث رانندگی در جاده ها است.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه