طی حکمی از سوی استاندار مازندران انجام شد

2 انتصاب جدید در تنکابن

شناسه خبر: OTUwMzg /

طی حکمی از سوی استاندار مازندران؛ دو انتصاب در شهرستان تنکابن انجام شد. ‎

تنکابن24، محمد اسلامی استاندار مازندران با صدور حکمی رضا عنایتی را به عنوان مدیرکل جدید سیاسی، انتخابات و تسیمات کشوری منصوب و از تلاش‌های جعفر قمی مدیرکل سابق تقدیر کرد.

در متن حکم رضا عنایتی آمده است: با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده شما، به موجب این حکم به عنوان مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ردیف سازمانی شماره 86 – 27 منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد امور محوله موفق باشید.

در پی انتصاب مدیر کل جدید سیاسی و انتخابات استانداری مازندران استاندار مازندران با صدور تقدیر نامه ای از زحمات جعفر قمی در مسئولیت اداره کل سیاسی و انتخابات تقدیر کرد.


معاون جدید هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تنکابن منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار مازندران؛ حسن باقری گرمارودی به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان تنکابن منصوب شد. ‎

در متن حکم اسلامی استاندار مازندران به حسن باقری گرمارودی آمده است:

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن ، به موجب این حـکم جنابعالی به سمت « معاون هماهنگی امور عمرانی » فرمانداری شهرستان تنکابن پست سازمانی شماره 489 - 27 منصوب می‌شوید.


بخشدار جدید خرم آباد تنکابن منصوب شد

با حکم استاندار مازندران، مجید قدیری به سمت بخشدار جدید خرم آباد تنکابن منصوب شد. ‎

با عنایت به پیشنهاد مطروحه و براساس تفویض اختیار شماره 142024 مورخ 1392/12/6 وزیر کشور، به موجب این حـکم به سمت « بخشـدار خرم آباد » تنکابن پست سازمانی شماره 519 - 27 منصوب می‌شوید.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه