مدیرعامل شهرك‌های صنعتی مازندران خبر داد

رصد تمام پروژه‌های عمرانی شهرك‌های صنعتی مازندران در دفتر نظارت

شناسه خبر: OTUwMjA /

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی مازندران گفت: نظارت و كنترل پروژه‌ها بعنوان یك اصل در اجرای پروژه‌های عمرانی در شهركهای صنعتی استان است.

تنکابن24، سیدمصطفی موسوی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با توجه به حجم بالای پروژه‌های عمرانی در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان، بمنظور مدیریت منسجم پروژه‌های عمرانی، نظارت و كنترل پروژه‌ها به‌عنوان یك اصل در رأس برنامه‌های شركت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: دفتـر نظارت و كنترل پروژه‌های عمرانی، با راه‌اندازی و ایجاد بانك اطلاعاتی پروژه‌ها، همواره در رصد و ارزیابی آن قرار دارد.

موسوی با اشاره به اهمیت جمع‌آوری اطلاعات پروژه‌های عمرانی تصریح كرد: با توجه به اهمیت جمع آوری داده‌ها و اطلاعات در پروژه‌های در دست اجرا و با بكارگیری كارشناسان و ناظران پروژه، اطلاعات خام و به روز پروژه‌ها جمع‌آوری و ثبت می‌شود.

وی خاطرنشان كرد: سرعت، دقت، صرفه‌جویی در وقت و هزینه و كیفیت در اجرای پروژه‌های عمرانی، همواره بصورت مداوم لحاظ و رعایت می‌شود.

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی مازندران ادامه داد: در حال حاضر 61 پروژه عمرانی در شهركها و نواحی صنعتی استان در دست اجرا است.

موسوی گفت: اجرای زیرساخت شهرك‌ها به‌عنوان اصلی‌ترین برنامه شركت بوده و با توجه به تدوین برنامه عملیاتی و تأمین منابع مورد نیاز، انجام می‌شود.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه