عبادالله مافی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش تنکابن شد

شناسه خبر: OTU1NzE /

آئین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش تنکابن، صبح امروز با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

به گزارش تنکابن24، آئین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش تنکابن، صبح امروز با حضور منصورکیایی، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران در سالن اجتماعات آموزش و پرورش تنکابن برگزار شد.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران، به نمایندگی از مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن تقدیر از زحمات و خدمات عبداله عطایی، مدیر اسبق آموزش و پرورش تنکابن که به مقام بازنشستگی نائل شد، عباداله مافی را به عنوان سرپرست مدیریت آموزش و پرورش تنکابن معرفی و حکم مدیرکل را به وی اهدا کرد.

بهروز منصورکیایی در جلسه شورای معاونین که بعد از مراسم تکریم و معارفه در دفتر مدیریت صورت گرفت، گفت: برنامه محوری در فعالیت‌ها امری مهم و بسیار ضروری است.همکاران عزیز، معاونین و مدیران باید دارای استراتژی باشند و برای بازگشایی مدارس برنامه‌ریزی مطلوبی انجام دهند.

وی ضمن تاکید بر تشکیل ستاد ثبت‌نام مدارس افزود: فعال نمودن ستاد ثبت نام بسیار حائز اهمیت است، این ستادها در دو حوزه فعالیت می‌کنند.مسئول حوزه اجرا، معاون آموزشی و مسئول حوزه نظارت، واحد ارزیابی عملکرد است.این حوزه‌ها با پشتیبانی و حمایت واحد فناوری و طرح و برنامه فعالیت خود را به انجام می‌رسانند.

در پایان این جلسه، بازرس پروژه مهر تنکابن نیز با ارائه گزارشی از روند پروژه مهر این شهرستان تصریح کرد: پروژه مهر سال تحصیلی جدید با فعال‌سازی کمیته‌های نه‌گانه و نظارت بر روند اجرایی در سطح مدارس کار خود را آغاز کرده است و در این راستا کمیته ساماندهی نیروها با توجه به بازنشستگی همکاران عزیز، میزان نیروها را در سال تحصیلی جدید مشخص خواهد نمود و می‌توانیم با برنامه‌ریزی منسجم در کمیته انتصابات مدیران توانمندی که در عرصه تعلیم و تربیت دارای توانایی های ویژه هستند را شناسایی نموده و فعالیت های خوبی در این حوزه انجام دهیم.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا پویش