سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان در بخش کشاورزی تنکابن سرمایه‌گذاری شد

شناسه خبر: OTU1Njc /

فرماندار ویژه تنکابن گفت که در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان برای توسعه بخش کشاورزی این شهرستان سرمایه گذاری شده است.

تنکابن24، سید امیر حسینی جو روز شنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی به تنهایی نمی تواند باعث توسعه همه جانبه شهرستان شود افزود: برای توسعه این شهرستان علاوه بر تعامل و همکاری بخش دولتی و خصوصی باید از ظرفیت های بالقوه برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف استفاده کرد.

وی گفت: تعامل و همکاری بین دستگاههای اجرایی شهرستان سبب شده تا در سال گذشته هفت واحد تولید راکد در این شهرستان به چرخه تولید بازگردد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی در سیستم اداری نباید منتظر معجزه باشند اظهار داشت: باید با جسارت و تلاش بیشتر در جهت رفع موانع و مشکلات مردم و بخش های اقتصادی گام برداشت.

حسینی‌جو همچنین با اشاره به انتخابات همزمان ریاست جمهوری ، خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت : بالابردن مشارکت عمومی ، رعایت قانون و برگزاری انتخابات باشکوه سه وظیفه مهمی است که همه آحاد جامعه بویژه مسئولان دستگاه های اجرایی باید در این زمینه تلاش مضاعف داشته باشند.

وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات ۳۰۳ شعبه اخذ رای در شهرستان تنکابن پیش بینی شده است ، افزود : نامزدهای انتخاباتی با پرهیز از رقابت هایی که کام مردم را تلخ می کند ، در جهت افزایش مشارکت عمومی تلاش نمایند.

لازمه تحقق شعار سال همراهی مردم است

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن ، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه لازمه تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شد را تلاش مضاعف مسئولان و همراهی بیشتر مردم دانست و گفت که ضروری است همه آحاد جامعه در این زمینه تلاش کنند.

سید شمس الدین حسینی افزود : در سال گذشته مردم ایران به واسطه تحریم های ظالمانه سختی ها و دشواری های زیادی را متحمل شدند و باید در سال جدید با تلاش بیشتر سختی ها را کاهش داده و در جهت گشایش و بهبود امور گام های بیشتری برداریم.

وی اظهار داشت : متاسفانه در سالهای اخیر به دلیل تحریم های ناعادلانه آسیب های جدی به بخش های تولیدی و معیشت مردم وارد شد، بنابراین باید برای کاستن این مشکلات بیش از پیش تلاش کنیم.

حسینی با بیان اینکه در سال جدید مجوز دانشگاه پرستاری رامسر و طرح آزاد راه چالوس به رامسر اخذ شده است ، خاطر نشان کرد : طرح ۷۵ کیلومتری آزاد راه چالوس به رامسر مجوز کمیسیون ماده ۲۳ را در سال گذشته اخذ کرده و قرار است با اعتباری بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد تومان در سال جدید به مرحله اجرا درآید.

به گفته نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس ، برای توسعه بیشتر منطقه نیازمند آن هستیم تا میزان مطالبه گری مسئولان و اقدامات آنها افزایش یابد.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا پویش