کشف 310 کیلو گرم مواد مخدر در تنکابن

شناسه خبر: OTU1NjY /

فرمانده انتظامی استان از کشف 310 کیلوگرم تریاک و انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان تنکابن خبر داد.

به گزارش تنکابن24، سردار "مرتضی میرزایی"  اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان با خبر شدند.

وی، افزود: در ادامه اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، متهمان که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در استان های تهران و مازندران می کردند در حین جابجایی مواد مخدر با سه خودروی سواری در تهران مورد شناسایی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در ادامه این ماموریت، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران با همکاری ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب تهران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

سردار میرزایی از کشف 270 کیلو گرم مواد مخدر در بازرسی از خودروهای متهمان خبر داد و خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات ماموران سردسته  اصلی این باند را در شهرستان تنکابن شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی از کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر در بازرسی از منزل متهم خبر داد و بیان داشت: در این عملیات ضمن دستگیری 4 قاچاقچی مواد مخدر و توقیف 3 دستگاه خودرو، در مجموع 310 کیلوگرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرکشف شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مقابله با مواد مخدر به عنوان یکی از اولویت های ماموریتی پلیس در سال جدید است که اجرای آن مستلزم همکاری همه نهاهای اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا پویش