به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد

بهره برداری از پروژه های برق شهرستان تنکابن/ افتتاح ساختمان جدید کارگاه ترانسفورماتور با اعتبار ۷۷۰ میلیون تومان

شناسه خبر: OTU1NTY /

پروژه های برق شهرستان تنکابن با حضور معاون امور هماهنگی استانداری مازندران و مسئولان شهرستانی در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

به گزارش تنکابن24، پروژه های برق شهرستان تنکابن در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مدیران استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
 
معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری مازندران در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان تنکابن اظهار کرد: در دهه فجر امسال، ۸۸۷ پروژه با اعتبار دوهزار و ۵۹۶ میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری می رسد.

مهدی رازجویان افزود: کلنگ ۷۲ پروژه با اعتبار دوهزار و ۳۹ میلیارد تومان هم در این ایام به زمین زده می‌شود.

وی با بیان اینکه رتبه نخست پروژه های عمرانی در استان در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۶۱۳ میلیارد تومان است، گفت:  در بخش مخابرات هم ۴۷۴ میلیارد تومان  پروژه در این ایام به بهره برداری می رسد.

معاون عمرانی استانداری مازندران ادامه داد: ۱۲۹ پروژه با اعتبار ۹۷۰ میلیارد تومان در حوزه اشتغالزایی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای دوهزار و ۸۵۰ نفر نیز در دهه فجر اجرایی می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه اعتبارات پروژه های عمرانی بصورت قطره چکانی واریز شده و تخصیص ۲۰ تا ۳۰ درصدی دارد، گفت: این امر باعث نشد که اجرای پروژه های عمرانی متوقف شود.

راز جویان اضافه کرد : ۳۱۷ پروژه با ۶۲۱ میلیارد تومان در حین اجرای کار برای ۸ هزار نفر اشتغال ایجاد کرد.

وی افزود: نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان اعتبار در قالب پروژه های خرد بود که توسط دهیاری ها انجام شد.
 
فرماندار ویژه تنکابن نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی وقفه شرکت توزیع برق غرب مازندران با اشاره به برف سال‌های 92 و 95 و سیل 97 گفت: در تمامی این روزهای سخت و طاقت فرسا، نیروها و پرسنل این شرکت بصورت جهادی کار کردند و حتی در سیل 97 تیرهای برق را روی شانه ها و دستهایشان کیلومترها حمل کردند تا بتوانند در اسرع وقت برق مناطق آسیب دیده را وصل کنند.

سید امیر حسینی جو با بیان اینکه این افراد نیتشان خدمتگزاری بوده و شایسته قدردانی هستند، افزود: این نوع کارکردن انتظار امام راحل، انقلاب و شهدا از مدیران این مملکت است.

وی خاطر نشان کرد: امروز هم شرایط کشور با تحریم ها و فشارهای اقتصادی استکبار بسیار سخت بوده و این تعامل و همدلی است که میتواند کشور را به سمت جلو ببرد.

فرماندار تنکابن یادآور شد: در زمینه توزیع و تامین برق در شهرستان تنکابن با بهره برداری از پست 230 و 63 ولت و تقویت برق محور دوهزار و سه هزار که یک پروژه بزرگ است، خاموشی کاهش یافت.

حسینی جو گفت: پروژه های برق رسانی به دو روستای بالادست لیه و کاوه ملک از مهمترین اقداماتی بود که خواسته چند ده ساله مردم این روستاها بود که خوشبختانه انجام شد.
 
 مدیر امور توزیع برق تنکابن نیز در مراسم بهره برداری از پروژه ی ساختمان جدید کارگاه ترانسفورماتور ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: این پروژه با اعتبار ۷۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید. برق رسانی به روستای بدون برق لیه با اعتبار۵۰۰ میلیون تومان و برق رسانی به روستای بدون برق کاوه ملک با اعتبار  یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
 
سیروس عمرانی گفت: اصلاح، مرمت شبکه و تقویت ولتاژ با اعتبار ۲ میلیارد تومان و استقراز هوشمند سازی مراکز انفاقات با اعتبار ۶۹۰ میلیون تومان از دیگر پروژه هایی هستند که در این ایام به بهره برداری می‌رسند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا پویش