رئیس پلیس راهور مازندران:

بیشتر پل های عابر مکانیزه در مازندران خراب هستند

شناسه خبر: OTU1NDI /

رئیس پلیس راهور گفت: پنج درصد مردم استان از ۲۹۷ پل عابر پیاده استفاده می کنند و بیشتر پل های مکانیزه نیز خراب هستند.

تنکابن24، سرهنگ نصراله بیگلری بعدازظهر سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه استان مازندران یکی از استان‌های پرترافیک و پرتردد کشور بوده و دارای جمعیت شناور است که در مناسبت‌های مختلف جمعیت آن تغییر پیدا می‌کند، افزود: این مسئله سبب شده که کار ما مقداری سخت‌تر شود.

وی اظهار داشت: در برخی از محورهای ما مانند ساحل عباس آباد و نشتارود عرض جاده‌ها خیلی کم بوده و ترافیک شدید است و متأسفانه این مناطق فاقد کمربندی نیز هستند.

وی با بیان اینکه ۲۹۷ پل عابر پیاده در سطح استان وجود دارد که متأسفانه کمتر از ۵ درصد از آن استفاده می‌کنند و از ۹ پل مکانیزه عابر پیاده که در شهرهای مهم وجود دارد اکثراً خراب هست، افزود: ۱۶۸ نقطه حادثه خیز در استان وجود دارد که در جلسات قبلی مصوب شده بود ۵۰ مورد از آن رفع نقص صورت گیرد اما متأسفانه در ارزیابی‌ها تنها ۶ مورد آن رفع نقص شد.

سرهنگ بیگلری با اظهار اینکه مبلمان شهری ما به هم ریخته بوده و در شأن استان مازندران نیست، گفت: ۴۵ درصد فوت شدگان مربوط به عابر پیاده بوده و این به دلیل نزدیکی شهرها و ساحلی بودن است.

رئیس پلیس راهور مازندران گفت: هفت شهر استان ۷۰ درصد تصادفات را تشکیل می‌دهند که شامل آمل، بابل، قائمشهر، ساری، بهشهر، تنکابن و نور است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا پویش