رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در بازدید از پروژه های تنکابن:

تکمیل پروژه های خیر ساز الویت اول ما برای تامین اعتبار تا پایان سال 99 است

شناسه خبر: OTU1MTc /

صبح امروز رخشان مهر در سفری که به حوزه تنکابن داشت از مجموع پروژه های نیمه تمام این شهرستان بازدید کرد و گفت: بخشی از این پروژه ها از منابع دولتی و بخش دیگر از منابع خیرین تامین شدند که پروژه های از محل خیرین از الویت اول ماست و باید تامین اعتبار لازم جهت اتمام این پروژه ها انجام شود.

به گزارش تنکابن24، صبح امروز رخشان مهر در سفری که به حوزه تنکابن داشت از مجموع پروژه های نیمه تمام این شهرستان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و مدیر کل آموزش و پرورش مازندران و لاشکی معاون حقوقی امور مجلس آموزش و پرورش بازدید کرد و گفت: در تنکابن تعداد قابل قبولی پروژه نیمه تمام فعال داریم. طبیعی است که باید برنامه ریزی لازم برای اتمام این پروژه ها صورت گیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: بخشی از این پروژه ها از منابع دولتی و بخش دیگر از منابع خیرین تامین شدند که پروژه های از محل خیرین از الویت اول ماست و باید تامین اعتبار لازم جهت اتمام این پروژه ها انجام شود.

 

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور افرود: پروژه های نیمه تمام دولتی نیز با پیشرفت بالای ۵۰ درصد در الویت بعدی ما قرار دارند.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: دو مجموعه جدید برای تخریب و ساخت بنا در نظر گرفته شده که با توجه به نزدیک شدن به پایان سال٬ باید الویت بندی کنیم که یکی از این دو مجموعه در سال ۹۹ و دیگری در سال ۱۴۰۰ انجام شود.

 

این مسوول در پایان یادآور شد: تکمیل درمانگاه فرهنگیان تنکابن مربوط به معاونت پشتیبانی وزارت خانه است که البته این درمانگاه به صورت خیرساز بوده و از ما انتظار تجهیزات را دارد که باید بررسی شود آیا امکان تجهیز مراکز رفاهی و فرهنگیان در حوزه نوسازی مدارس داریم یا خیر.

 

 

کد خبرنگار: خ/ 24/ 1

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه