معاون استاندار مازندران:

۲ کارخانه زباله‌سوز در مازندران آماده بهره‌برداری است

شناسه خبر: OTU1MTQ /

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اجرای سه کارخانه زباله‌سوز در استان گفت: زباله‌سوز نوشهر و تنکابن آماده بهره‌برداری است.

به گزارش تنکابن24، مهدی رازجویان صبح پنجشنبه در نشست مدیریت پسماند استان درباره آخرین وضعیت کارخانه‌های زباله سوز استان، گفت: دو کارخانه زباله سوز نوشهر و تنکابن در مرحله بهره برداری هستند.

وی با اشاره به اینکه ساخت و تکمیل کارخانه‌های زباله سوز در استان تسریع شده است، افزود: روند ساخت کارخانه زباله سوز ساری نیز شتاب گرفته است.

وی با اظهار اینکه با تکمیل کارخانه‌های زباله، مشکل دیرینه پسماند استان برطرف می‌شود، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد و بخش خصوصی برای مدیریت پسماند در استان تاکید کرد.

رازجویان با بیان اینکه کارخانه زباله سوز نوشهر به زودی با حضور یک مقام ملی بهره برداری می‌شود، گفت: مسئله تفکیک پسماند از مبدا نیز باید مورد توجه شهروندان و متولیان امر قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به محدودیت‌های جدید کرونایی در استان اشاره و اضافه کرد: شهرداران و دهیاران باید ضدعفونی کردن معابر و پاکسازی محیط را به صورت خودجوش در دستور کار قرار دهند.

وی نظارت و پایش بر ناوگان عمومی و ضدعفونی کردن تاکسی‌ها و خودورهای حمل و نقل شهری را در کاهش انتقال و شیوع بیماری مهم برشمرد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا پویش