تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات مناطق غربی مازندران

شناسه خبر: OTU0ODY /

استاندار مازندران: ۲۷ میلیارد تومان اعتبار برای رفع مشکلات عمرانی و اقتصادی سه شهرستان غربی استان تخصیص یافت.

به گزارش تنکابن24، استاندار مازندران در سومین جلسه شورای اداری استان در شهرستان عباس آباد، با تاکید بر رفع مشکلات تولید و موانع اقتصادی بعنوان وظیفه اصلی فرمانداران گفت: برای رفع مشکلات عمرانی، اقتصادی، بهداشتی و طرح‌های نیمه تمام تنکابن، عباس آباد و رامسر ۲۷ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت.

احمد حسین زادگان با اشاره به تشکیل سه کارگروه سیاسی، اقتصادی و عمرانی به منظور ضرورت رفع مشکلات مردم غرب استان گفت: بررسی مشکلات ۱۵ واحد تولیدی در شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر، صدور دستور برای فعالیت مجدد برخی واحد‌ها، پیگیری طرح هادی و آبرسانی به شهرستان‌های تنکابن و عباس آباد و راه اندازی رینگ‌های شهری نشتارود و چند شهر دیگر غرب استان برای رفع مشکل ترافیکی را از جمله موارد پیگیری شده در این کارگروه‌ها عنوان کرد.
وی، همچنین پیگیری و رفع مشکل زیست محیطی محور تنکابن به الموت قزوین با حضور نماینده مجلس را فرایند این نشست عنوان کرد.

 
نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با بیان اینکه مازندران استانی مسافر خیز و گردشگر پذیر است و باید به آن به صورت ویژه و ملی نگاه کرد، تشکیل کارگروه‌های تخصصی عمرانی، اقتصادی و بهداشتی را بسیار مهم دانست و گفت:تلاش می‌کنیم تا زیرساخت‌های راه، آب و گردشگری مازندران به ویژه درغرب استان توسعه یابد.
سید شمس الدین حسینی از راه اندازی کانون‌های مالی فراتر از بودجه دولتی در استان خبر داد و با تاکید بر ضرورت
حضور بخش خصوصی در ابعاد مختلف استان، از ارائه مجوز‌های تاسیس اسکله چند منظوره گردشگری و ماهیگیری برای بخش خصوصی مازندران خبر داد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه