افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در تنکابن

شناسه خبر: OTU0NzQ /

شمار افراد بستری در بیمارستان شهید رجایی و تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایش یافته است.

به گزارش تنکابن24، سیدامیر حسینی‌جو فرماندار تنکابن گفت: با گذشت ۲ هفته از اجرای طرح هوشمند فاصله‌گذاری اجتماعی، تعداد افراد بستری روز هشتم اردیبهشت ماه در بیمارستان تنکابن ۲۶ نفر بود که از این تعداد ۱۲ نفر در بخش‌های ICU تحت مراقبت هستند.

او با تأکید بر لزوم رعایت نکات ایمنی و بهداشتی توسط شهروندان گفت: متأسفانه عدم رعایت توصیه‌ها و دستورالعمل‌های اعلام شده در طرح دوم فاصله گذاری اجتماعی و عدم توجه به محدودیت‌های اعمال شده، سبب افزایش شمار مراجعات و آمار مبتلایان به این بیماری شده است.

حسینی‌جو ادامه داد: آنچه امروز شاهد آن هستیم نتیجه اقدامات و عدم رعایت نکات ایمنی در ۱۰ تا ۱۴ روز گذشته است.

فرماندار تنکابن گفت: گرچه از شدت بیماری و تعداد مبتلایان در روز‌های اخیر کاسته شده و مراجعات و آمار بیماران نسبت به زمان اوج بیماری بسیار کمتر است، اما شلوغی و ازدحام جمعیت و عدم رعایت نکات بهداشتی، سبب بازگشت به شرایط گذشته و افزایش قربانیان خواهد شد.

او با تأکید مجدد بر رعایت توصیه‌های بهداشتی و ایمنی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، از شهروندان تنکابنی و مجموعه اصناف و بازاریان شهرستان خواست تا با رعایت موارد ابلاغ شده توسط ستاد مبارزه با کرونا، در کنترل و جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا مشارکت بیشتری داشته باشند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه