عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

ملت ایران هیچگاه مرعوب حرکات حقیرانه‌ دشمن نمی‌شود

شناسه خبر: OTU0MjY /

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران هیچگاه مرعوب چنین حرکات حقیرانه ای نشده و نشان داده است که از هیچ تهدید و ارعابی بیم به دل راه نخواهد داد.

تنکابن24، ولی الله نانواکناری طی گفت و گویی ضمن تسلیت به خانواده‌های معزز شهدای بزرگ وطن، اظهار کرد: آغاز به ترور، پایان اندیشه و منطق هر گروه و دسته‌ای است و ترور بزرگترین نشانه شکست کامل هر نحله در فکر و اندیشگی است.

وی تصریح کرد: اینکه عده ای با نام های مجعول و ساختگی دست به ترور و حذف می زنند تکرار راه آزموده و روش شکست خورده ای است که در طول تاریخ در هیچ کشور و ملتی به پیروزی نیانجامیده، فقط راهی است تا کینه و نفرت و درونیات بیمار جنایتکاران را به نمایش بگذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ایران که از این نیشتر، زخم‌های بسیاری بر تن دارد هیچگاه مرعوب چنین حرکات حقیرانه ای نشده و نشان داده است که از هیچ تهدید و ارعابی بیم به دل راه نخواهد داد.

نانواکناری افزود: همه بدخواهان داخلی و خارجی ملت شریف ایران باید بدانند کشور ایران هشتاد میلیون پاسدار جان برکف دارد و از گزش این پشه‌ها هراسی نیست.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه