فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

همه گروه‌ها در پیروزی انقلاب نقش داشتند

شناسه خبر: OTU0MjI /

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: همه گروه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی در پیروزی انقلاب نقش داشتند و هدف مشترک همه، برکناری رژیم شاه بود.

به گزارش تنکابن24، سید امیر حسینی‌جو در همایش چهل سالگی انقلاب با بیان اینکه همه گروه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی در پیروزی انقلاب نقش داشتند، اظهار کرد: هدف همه این گروه،ها مشترک و برکناری رژیم شاه بود.

 

وی افزود: نفوذ گروه‌های مذهبی با رهبری حضرت امام (ره) در اختیار این مجتهد قرار گرفت که اشرافیت کامل به موضوعات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی داشتند.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن خاطرنشان کرد: امام نگاه بین المللی داشت و سال ۴۲ به مردم فهماند که سه خطر بزرگ اسلام را تهدید می کند. رهبری انقلاب یک رهبری آگاهانه است و این راه ادامه پیدا کرد تا سال ۵۷ که انقلاب پیروز شد.

 

این مسئول یادآور شد: ما چون درون انقلاب هستیم، شاید بعضاً قدرشناسی نمی‌کنیم اما این انقلاب در دروس جهان تدریس می‌شود.

 

حسینی‌جو با بیان اینکه نقش محوری زنان را امروز دشمن به خوبی متوجه شده، تصریح کرد: دشمن امروز عموما بر روی بانوان و زنان جوان فعالیتش را تشدید کرده است چرا که زن، نقش محوری در خانواده دارد.

 

وی ادامه داد: ما امروز نیاز به حضور موثر بانوان داریم و انقلاب هیچگاه بانوان را محدود نکرده اما دشمن قصد دارد که برهنگی را به عنوان یک ارزش معرفی کند.

 

معاون استاندار در پایان متذکر شد: اسلام زینتی بر فرهنگ ایرانی ما شد تا بتوانیم بهتر نقشمان را در جامعه اجرا کنیم. این انقلاب به رهبری مقام معظم رهبری (مدظله) و حمایت‌های ملت مسیرهای سخت را طی کرد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه