قول مساعد استاندار مازندران به هواداران خونه به خونه

شناسه خبر: OTU0MTY /

سرمربی و سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه بابل با استاندار مازندران نشستی داشتند که در این جلسه پیرامون مسائل این باشگاه پر طرفدار مازندرانی بحث و گفتگوهایی صورت گرفت.

تنکابن24، بعد از رفع مشکلات باشگاه نساجی توسط استاندار و بعد از اینکه نساجی تعطیلات نیم فصل را به دلایل همین مشکلات تا حدودی از دست داده بود، پا در میانی حسین زادگان مشکلات نساجی را برطرف کرد تا وضعیت این تیم به حالت عادی بر گردد.
 

حسین زادگان خودش به تهران رفت و جلسه ای با مدیران این باشگاه برگزار کرد تا نشان دهد چقدر ورزش و مخصوصا فوتبال برایش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دوست ندارد سهمیه استانش در لیگ برتر به این سادگی ها از دست برود.

اما استاندار باز هم در بحث بررسی مشکلات ورزشی پا در میانی کرد و به پای در دو دل تنها نماینده لیگ یکی فوتبال هم نشست .

حسین زادگان با دعوت از میثاقیان سرمربی تیم خونه به خونه به دفترش برای حل مشکلات خونه به خونه پیش قدم شد و به پای صحبت های او نشست.

ابراهیم محمودی، سرپرست تیم خونه به خونه که در این نشست به همراه میثاقیان حضور داشت، گفت : طبق توصیه استاندار دیدار این هفته مان مقابل گل گهر سیرجان را استثناً در ورزشگاه شهدای سیمرغ برگزار خواهیم کرد و تاکید شد سایر دیدارهای خانگی را در ورزشگاه هفت تیر به میدان می رویم.

سرپرست خونه به خونه در پایان گفت: با پیگیری و قول مساعد استاندار مازندران این امید می رود پروژه تکمیل ورزشگاه هفت تیر تا ۲۲ بهمن به اتمام برسد.

اکبر میثاقیان سرمربی تیم خونه به خونه نیز در خصوص نشست با استاندار مازندران اظهار داشت : خدا را شکر جلسه خوبی با استاندار مازندران داشتیم.

میثاقیان در ادامه افزود: بنده آقای حسین زادگان را زمانی که در شموشک نوشهر بودم می شناختم. ایشان یک فرد فوتبالی و بسیار بااخلاق هستند و ارادت خاصی به ایشان دارم.

وی خاطرنشان کرد: استاندار به دغدغه های امروز ما نیز با سعه صدر گوش فرا دادند و قول دادند در تمام زمینه ها همکاری لازم را با باشگاه خونه به خونه داشته باشند که جای تقدیر دارد.

سرمربی خونه به خونه در پایان گفت: با تمام قوا و با حمایت هواداران پرشورمان مقابل گل گهر سیرجان قرار خواهیم گرفت.

گفتنی است، تیم خونه به خونه در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال کشور ساعت ۱۴ روز پنجشنبه این هفته در ورزشگاه شهدای سیمرغ به مصاف گل گهر سیرجان صدرنشین رقابت ها خواهد رفت.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه