نماینده مردم شرق مازندران در مجلس تاکید کرد

تسریع در روند گازرسانی به منطقه هزارجریب نکا/ وجود هرگونه معارض غیرقابل قبول است

شناسه خبر: OTU0MTQ /

نماینده مردم شهرستان‌های بهشهر، نکاء و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روند گازرسانی به منطقه هزارجریب با همکاری همه نهادهای مختلف شتاب بیشتری خواهد گرفت؛ گفت: وجود هرگونه معارض در اجرای این طرح غیرقابل قبول است.

تنکابن24، علی‌محمد شاعری در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به منطقه هزارجریب اظهار کرد: روند گازرسانی به منطقه هزارجریب با همکاری همه نهادهای مختلف شتاب بیشتری خواهد گرفت.

وی افزود: همکاری نهادهای مختلف از جمله اداره راه و شهرسازی، منابع طبیعی و محیط زیست در برطرف کردن معارضات اجتماعی لازم است.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسریع در روند اجرایی این طرح، بیان کرد: وجود هرگونه معارض در اجرای این طرح غیرقابل قبول است.

نماینده مردم شهرستان‌های بهشهر، نکاء و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح یکی از خدمات خوب دولت محسوب می‌شود؛ خاطرنشان کرد: بهره‌مندی مناطق محروم و سخت‌گذر استان مازندران از نعمت گاز طبیعی، امری ضروری است که این مهم در شرق مازندران با قوت در دست انجام است.

شاعری متذکر شد: منابع طبیعی شهرستان‌های نکاء، بهشهر و گلوگاه در صورت اجرایی شدن این طرح تا حدود زیادی احیا خواهند شد.

در ادامه این جلسه نیز جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران نیز با اشاره به تأمین نقدینگی این طرح بزرگ گاز رسانی، تأکید کرد: همکاری نهادها در رفع معارضات نقش مهمی در پیشرفت اجرایی این طرح دارد.

وی ادامه داد: تاکنون بیش از 650 هزار متر، خط تغذیه و شبکه توزیع در این منطقه اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران متذکر شد: با بهره‌برداری از این طرح، 9 هزار و 19 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

احمدپور یادآور شد: از ابتدای تیرماه سال 95، پروژه گازرسانی به روستاهای بخش هزارجریب در شرق مازندران آغاز شده است و با توجه به تمام محدودیت‌های مالی و اعتباری به صورت شبانه‌روزی کار در حال اجرا است.  

وی اعلام کرد: در ایام دهه فجر امسال، پروژه‌های در دست اجرای 32 روستا در بخش هزارجریب شهرستان نکاء، به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است طبق آمارهای رسمی هم اکنون، بیش از 99 درصد از شهرها و حدود 92 درصد از روستاهای مازندران به شبکه گازرسانی متصل هستند و تا پایان سال 98 طبق برنامه مصوب سفر رئیس جمهوری به این استان، تمام روستاهای بالای 20 خانوار مازندران از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه