فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

به خطر انداختن معیشت مردم برنامه ریزی‌ امروز دشمن است

شناسه خبر: OTU0MDg /

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن گفت: برنامه ریزی‌های امروز دشمن به خطر انداختن معیشت مردم است و این هشیاری مسئولین را می‌طلبد.

به گزارش تنکابن24، صبح امروز سید ابراهیم شریفی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: انقلاب ما چهار دهه ای را با موفقیت پشت سر گذاشت که در هر دهه با حوادثی بزرگ روبرو بود.

 

وی دهه اول را دهه کودتاهای نافرجام، درگیری‌های داخلی و قومی قبیله ای و جنگ تحمیلی عنوان کرد و افزود: انقلاب از آزمایش‌های دهه اول سربلند بیرون آمد.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان تنکابن ادامه داد: دهه دوم دهه بازسازی کشور پس از جنگ و آغاز تهاجم فرهنگی از سوی دشمن برای سست کردن اعتقادات و باور مردم بود که با پشتیبانی این ملت و رهبری‌های پیامبرگونه حضرت امام و رهبری، دشمن نتوانست به خواسته‌هایش دست یابد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: دشمن از ابتدا برای محو هویت اسلامی انقلاب ما تلاش کرد. محو کردن اعتقادات و باورهای دینی مردم اراده آنان را برای دفاع از آرمان‌ها سست می‌کند و اینگونه است که دشمن به موفقیت دست می‌یابد و انقلاب از دست می‌رود.

 

شریفی با بیان اینکه امروز ملت ما در آستانه چهل سالگی انقلاب ثابت کرد که بیش از مسئولین در صحنه حاضر است، یادآور شد: انقلاب ما در قیاس با انقلاب پیامبر اکرم (ص) در سه عرصه تفاوت دارد.

 

وی گستره دشمنی‌ها را تفاوت اول این دو انقلاب دانست و متذکر شد: در زمان پیامبر (ص) گستره دشمنی ها به وضوح مشخص بود اما امروز گستره دشمنی نامشخص است و هر جا که ظلمی بیداد کند، جمهوری اسلامی به دفاع از مظلوم حضور خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن پیچیدگی دشمنی ها را تفاوت دوم عنوان کرد و گفت: امروز شیوه‌های پیچیده‌تری از سوی دشمن اجرایی می‌شود از جمله جنگ رسانه ای، جنگ‌های سخت و نیمه سخت و نرم که در آن زمان وجود نداشت.

 

این فرمانده بیان کرد: امروز ساز و کار و ابزارهای دشمن متفاوت‌تر از آن دوران است و یکی از این ابزارهای به روز، رسانه هاست.

 

سرهنگ شریفی در ادامه خاطر نشان کرد: ما امروز در عرصه های علمی جز 10 کشور برتر دنیا هستیم و در حوزه‌های انرژی، صنایع دفاعی، موشکی، دریایی، هوایی و... رشد چشمگیر داشته‌ایم و این‌ها نیست جز حاصل مجاهدت‌های مردم و مسئولین که موجب عزت کشور اسلامی شده است.

 

وی تصریح کرد: برنامه ریزی‌های امروز دشمن به خطر انداختن معیشت مردم است و این هشیاری مسئولین را می‌طلبد. ما امروز در همه عرصه‌ها هیچ کم و کاستی نداریم و به فرموده رهبری، ما توان رسیدگی به ۱۸۰ میلیون جمعیت را داریم.

 

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن اضافه کرد: لبنان، سوریه، یمن، عراق را ایران نجات داد و تنها چیزی که موجب عدم موفقیت او در منطقه شده، حضور جمهوری اسلامی است.

 

این مسئول تاکید کرد: تبیین درست دستاوردهای انقلاب در مقابل هجمه‌های دشمن، وظیفه ماست. امروز دشمن بیش از پیش دارد هزینه می‌کند. کشور ما هیچگاه در مقام حمله نیست و اگر دشمن تعرضی داشته باشد در موضع دفاعی خواهد بود.

 

سرهنگ شریفی در پایان به گوشه‌هایی از ۳۰۰ عنوان برنامه شهرستان در دهه مبارک فجر امسال اشاره کرد.

 

خدمات رسانی و محرومیت زدایی با تحویل ۵ واحد مسکن محروم

 

اعزام تیم پزشکی متخصص به مناطق محروم شهرستان

 

آبرسانی به ۳ روستای منطقه سه هزار تنکابن و ساخت خانه عالم توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی

 

برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه