نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

مازندران در مسیر پیشرفت و شکوفایی است

شناسه خبر: OTU0MDM /

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: بازخوانی بخشی از خدمات نظام اسلامی در مازندران حاکی از آن استان که این استان به برکات خدمات نظام به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است.

 تنکابن24، آیت‌الله سیدرحیم توکل در گفت و گو با بلاغ، اظهار کرد: مازندران به برکت خدمات نظام اسلامی در 40 سال گذشته به استانی شکوفا تبدیل شد که ردپای خدمت را در جای جای استان می‌توان مشاهده کرد.

وی تصریح کرد: بهره‌مندی درصد بالایی از روستاییان استان از خدمات بهداشتی، رفاهی، گاز طبیعی، برق، راه و امکانات فرهنگی از جمله خدمات نظام در این خطه از کشور پهناور اسلامی است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود: طی عمر پر برکت انقلاب اسلامی؛ دستاوردهای نظام از چنان گستردگی و تنوعی برخوردار بوده که امروزه نه تنها صاحبنظران بی‌طرف، بلکه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نیز بر عظمت آن اذعان داشته و به کارآمدی بالای آن اعتراف دارند.

این مسئول اظهار کرد: بازخوانی بخشی از خدمات نظام اسلامی در مازندران حاکی از آن استان که این استان به برکات خدمات نظام به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است.

توکل بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران، نه تنها سرنوشت کشور را تغییر داد بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین المللی و جهانی نیز تأثیر گذاشت.

وی بیان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و با وجود صدها دسیسه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی از سوی دشمنان، ملت ایران زنده و با نشاط، مسئولان و دولت مردان کوشا و دل سوز، استعدادهای جوانان در جوشش و بالندگی، شعارها و هدف‌های ملت و دولت یک سان و همه با سمت و سوی ایرانی بزرگ و آباد و متّحد و الگو برای کشورهای اسلامی و آفاق آینده، روشن و تاب ناک است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: اولویت‌های اصلی مازندران باید در برنامه‌ریزی‌های توسعه ای استان قرار گیرد.

این مسئول ادامه داد: رسیدگی به نیازمندان و محرومیت‌زدایی از مهم ترین اهداف نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود و به نظر می رسد استان مازندران در طول پس از پیروزی انقلاب اسلامی به رغم اینکه در تمامی عرصه های سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی همگام با رویکرد نظام و دولت های مختلف بوده است اما به اسم کشاورزی و گردشگری همواره از فعالیت های اقتصادی مهم بازمانده است.

توکل با اعلام اینکه اطاعت پذیری مردم ایران از رهبر خود و حضور یافتن در تمامی صحنه‌های انقلاب یک امر بی بدیلی است که در جهان اسلام نادر است گفت: ملت ایران در هر زمانی که رهبرشان حتی از آنان جان بخواهد حاضرند با نثار خون خود برای اعتلای این کشور همت کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های بارز در انقلاب های دنیا دارا بودن رهبری آگاه و شجاع است که خوشبختانه این ملت یک رهبری شجاع، مدیر و مدبر دارد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید با تمام وجود باور کنیم که شرایط حاضر؛ حساس ترین شرایط است و علیرغم همه سیاه نمایی هایی که از سوی دشمنان و اذناب آنان صورت می گیرد، خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند، موثر و ماندگار است.

این مسئول با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی بی بدیل است، اظهار کرد: کارآمدی نظام، مسایل انقلاب، آرمان ها و مبارزات مردم ایران اسلامی برای نسل های پس از انقلاب باید بدرستی بازگو و تبیین شود.

توکل با اشاره به این که هیچ یک از دستاوردهای انقلاب با اقدامات گذشته قابل مقایسه نیست گفت: صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی، رسالتی همگانی است.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه