در نامه‌ای به مدیرکل ارشاد مازندران اعلام شد

ابراز نگرانی خبرنگاران مازندران از نحوه داوری جشنواره مطبوعات

شناسه خبر: OTQ5OTk /

خبرنگاران مازندران در نامه‌ای به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از نحوه داوری جشنواره مطبوعات در سال‌های گذشته انتقاد داشته و خواستار تغییر داوران جشنواره شدند.

تنکابن24، جمعی از فعالان رسانه‌ای استان مازندران در نامه‌ای به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نسبت به نحوه داوری جشنواره مطبوعات در سال‌های گذشته به شدت انتقاد داشته و اعلام کردند که مدیرکل ارشاد استان تهمیداتی بیاندیشد تا تغییر جدی در داوری جشنواره مطبوعات استان ایجاد شود.

در این نامه که به امضاء خبرنگاران مرکز استان و دیگر شهرها رسیده است، اعلام شد: با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری جشنواره مطبوعات مازندران و حساسیتی که نسبت به این موضوع در سنوات گذشته ایجاد شده است و نادیده گرفتن برخی از آثار منتشر شده در رسانه‌های که در جشنواره ملی حایز رتبه شدند تقاضا داریم که نسبت به تغییر داوران جشنواره اقدام مقتضی مبذول فرمایید تا خدایی نکرده شائبه ارتباط بین داوران و ارائه کنندگان آثار که از سوی برخی از رسانه‌ها مطرح شده است، رفع شود.

رونوشت نامه انتقاد خبرنگاران مازندران از نحوه داوری جشنواره قرار است به معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و خانه مطبوعات استان هم ارسال شود.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه