مدیرکل کمیته امداد مازندران:

۲۰۰ هزار کیسه « همیان مولا» در مازندران توزیع می‌شود

شناسه خبر: OTQ5OTY /

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: 200 هزار کیسه همیان مولا در ایام نوروز بین مازندرانی‌ها توزیع می‌شود تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

تنکابن24، رضا نوروزی جعفری درباره برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در روزهای و زمان‌های خاص برنامه‌های خاصی را در دستور کار خود دارد تا از این فرصت‌ها به نحو احسن برای نیازمندان بهره‌گیری کند.

وی ادامه داد: ماه رمضان بهار معنویت است که در این ماه مبارک بیشتر سعی می‌کنند از حال نیازمندان دستگیری کنند که البته تأکید بر توجه به وضعیت آشنایان نیازمند است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران با اشاره به اینکه با کمک خیران 80 درصد مددجویان سبد کالای شب عید را دریافت کردند، افزود: برای ماه مبارک رمضان نیز تلاش داریم سبد کالای متناسب با این ماه پرخیر و برکت برای افطار و سحر تدارک دیده شود.

نوروزی جعفری اضافه کرد: 200 هزار کیسه همیان مولا بین مازندرانی‌ها توزیع می‌شود تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بحث اطعام و افطاری کاملاً مردمی با حمایت خیران انجام می‌شود، تصریح کرد: جشن رمضان با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با حضور سازمان‌ها در دستور کار ما قرار دارد که تاکنون 18 دستگاه برای حضور در این جشن اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران درباره طرح مفتاح‌الجنه، تصریح کرد: این طرح باحضور مسؤولان و خیران چندین سال است که در منزل نیازمندان برگزار می‌شود که خیران از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نوروزی جعفری اظهار کرد: مهم‌ترین موضوعی که از نزدیک تمام خیران آن را لمس می‌کنند بحث خیر و برکتی است که به خیران می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد دبیر جمع‌آوری زکات و فطریه است، گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده و با اطمینان خاطر این کمک‌ها جمع‌آوری شود و گزارش آن ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران یادآور شد: همه مردم نوع‌دوست مازندران می‌توانند کمک‌های خود را با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا پرداخت از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #011*8877* براساس نیت خود مبالغ واریز کنند.

این مسئول به اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مددجویان اشاره کرد و افزود: تلاش ما این است شاخص‌های فرهنگی را در بین مددجویان ارتقا دهیم.

نوروزی جعفری در پایان گفت: سال گذشته حدود 8 میلیارد تومان کمک به‌صورت نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه