مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران:

نمایندگان مجلس باید قوانین خوبی برای جایگاه معلمان تصویب کنند/ معلم دغدغه خارج از کلاس درس نداشته باشد

شناسه خبر: OTQ5NTQ /

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران گفت: برای حفظ جایگاه معلمان نباید سخنرانی کرد و نمایندگان مجلس باید قوانین خوبی پیرامون جایگاه معلم تصویب کنند تا بتوان دلواپسی معلمان را کاهش داد.

تنکابن24 به نقل از قائم آنلاین، رضا عنایتی عصر امروز با حضور در مدرسه ولیعصر(عج) شهرستان قائم‌شهر زنگ سپاس از مقام معلم را بصورت پایلوت به همراه دیگر مسئولان استانی و شهرستانی بصدا درآورد.

در این مراسم که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری، رئیس مجمع نمایندگان مازندران، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان قائم‌شهر برگزار شد ابتدا قرار بر حضور اسلامی استاندار مازندران بود که با اعلام مشغله زیاد شخص استاندار، وی در این مراسم حاضر نشد.

رضا عنایتی مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران در این مراسم ضمن تبریک به معلمان زحمتکش، اظهار کرد: در همه جوامع دنیا معلمان از جایگاه بالایی برخوردارند و در کشور ما نیز این امر وجود دارد که در دین مبین اسلام و قرآن کریم در ارتباط با جایگاه معلم در صدر جوامع است که ما هم به سهم خود از تلاش‌های معلمان تقدیر و تشکر داریم.

وی افزود: معلمان قشر عظیمی از جامعه هستند و بهترین واژه‌ها در وجود معلمان است و جایگاه معلم را باید با کارهای اساسی پیگیری کرد و بدنبال ارتقا جایگاه معلمان در کشور باشیم تا معلم دغدغه خارج از کلاس درس را نداشته و در راستای اموزش تاثیرگذار باشد.

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران با اشاره به اینکه آینده کشور در دستان این دانش‌آموزان است و معلمان انها را تربیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: برای حفظ جایگاه معلمان نباید سخنرانی کرد و نمایندگان مجلس باید قوانین خوبی پیرامون جایگاه معلم تصویب کنند تا بتوان دلواپسی معلمان را کاهش داد.

این مسئول تصریح کرد: نشاط اجتماعی یک امری است اساسی و باید برای آن در محیط مدرسه اقدام کرد و فعالیت بدنی را در مدرسه انجام دهند و مدارس باید محیطی درست برای این امر داشته باشند که آموزش و پرورش باید این مهم را ایجاد کند تا دانش‌آموزان نشاط اجتماعی خود را در مدرسه پیدا کنند.نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه