کریمی قدوسی:

نام 300 مدیر دوتابعیتی را در اختیار دارم

شناسه خبر: OTQ5MjE /

«آمادگی دارم تا نام 300مدیر دوتابعیتی را رسانه‌ای کنم» این را نماینده مشهد گفته و در ادامه تصریح کرده که نفوذ این افراد در مراکز تصمیم گیری اقتصادی، سیاسی، محیط زیستی و... گسترده و فاجعه آفرین است.

تنکابن24، سیدجواد کریمی‌قدوسی  در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به خبری مبنی براینکه یکی از شهروندان ایرانی که طی نامه‌ای به اوباما خواستار تحریم کشورمان شده بود، اکنون در یکی از شرکت‌های خودروسازی دارای سمت شده است، گفت: بنده آمادگی دارم حدود 300 اسم از مسئولان دوتابعیتی که در اختیار این کمیته وجود دارد را رسانه‌ای کنم.
وی افزود: با حضور بسیاری از کارشناسان روزی در کمیسیون امنیت ملی بحث رژیم حقوقی دریای خزر را زبده داخلی داشتیم، خانمی در صندلی کنار من نشسته بود که می‌گفت از سازمان محیط زیست در این نشست حضور یافته است. بعد از جلسه مسئولان به بنده اعلام کردند که اسم این خانم در همان لیستی که ما درباره دوتابعیتی‌ها به کمیسیون امنیت ملی ارائه کرده‌ایم، وجود دارد و یکی از افراد دوتابعیتی در سازمان محیط زیست است.

کریمی‌قدوسی اظهار کرد: این خانم به بنده گفت که 15سال در تمام نشست‌های حوزه دریای خزر حضور داشته است. از اینگونه افراد در صنعت خودرو، محیط زیست، پروژه‌های آب، نجات دریاچه ارومیه و... و هر کجا که یک سوژه مهمی وجود دارد، حاضر هستند، بنده آدرس نفوذی‌ها، عملکرد و روش‌های آنها را عرض می‌کنم. همانطور که رهبری هم فرمودند این نفوذی‌ها اتاق فکر و محاسبات مسئولان ما را در بسیاری از قسمت‌ها به دست گرفته‌اند و هیچ کجا هم نیست که این افراد حاضر نباشند.

رئیس‌کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی‌ها گفت: از کنار دست رئیس‌جمهور، جیسون رضائیان؛ کنار دست خانم مولاوردی، نزار زاکا که اکنون در زندان است؛ کنار دست خانم ابتکار، سیدامامی؛ کنار دست سیف مدیرکل بانک مرکزی و قلب اقتصاد دری‌اصفهانی و... و حتی چهره‌های دیگر که بنده شرم دارم نام ببرم، این افراد حضور دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: در قوه مجریه کاوه مدنی از خارج از کشور می‌آید و در یک سمت دولتی قرار می‌گیرد و بعد زمانی که می‌خواهند این شخص را دستگیر کنند، با فرستادن پیامی فرار می‌کند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه