مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد

نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند/شکست سنگین پهلوان کشور و قهرمان آسیا +‌نتایج مسابقات در نوبت صبح

شناسه خبر: OTQ4NTM /

در پایان مسابقات نوبت صبح رقابت‌های مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

  تنکابن24 به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از ساعت 10 صبح امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد.

با برگزاری مسابقات نوبت صبح نفرات راه یافته به دیدارهای نیمه نهایی مرحله نخست رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مشخص شدند.

در پایان مسابقات نوبت صبح این رقابتها نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:
نادر حاج آقا نیا (کرمان) – رضا اطری (مازندران)
مهران رضا زاده (مازندران) – فرهاد جلایی (تهران)

61 کیلوگرم:
محمد نامجو مطلق (گیلان) – باقر یخکشی (مازندران)
سجاد صالح پور (اصفهان) – ایمان صادقی (مازندران)

65 کیلوگرم:
یونس امامی (تهران) – بهنام احسان پور (مازندران)
پیمان بیابانی (تهران) - مرتضی قیاسی (لرستان)

70 کیلوگرم:
محمدرضا سرگو (البرز) – مهدی یگانه جعفری (مازندران)
میثم نصیری (زنجان) – محمد یوسفی (مازندران)

74 کیلوگرم:
مسعود کمروند (مرکزی) – مصطفی حسین خانی (تهران)
سعید داداش پور (تهران) – محسن عباسی (البرز)

79 کیلوگرم:
علیرضا قاسمی (تهران) – محمد زارعی (توابع تهران)
بهمن تیموری (کرمانشاه) – امید حسن تبار (مازندران)

86 کیلوگرم:
کامران قاسم پور –  بازنده دیدار احمد بذری (مازندران) و علیرضا کریمی (همدان)
حامد عاشق حسینی –  برنده دیدار احمد بذری (مازندران) و علیرضا کریمی (همدان)

92 کیلوگرم:
سینا غلامی (مازندران) – علی ابراهیمی (خراسان رضوی)
محمدجواد ابراهیمی (مازندران) – رضا بیات (تهران)

97 کیلوگرم:
حسین رمضانیان (مازندران) - بازنده دیدار دانیال شریعتی نیا (همدان) و علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان)
اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) -  برنده دیدار دانیال شریعتی نیا (همدان) و علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان)

125 کیلوگرم:
امین طاهری (تهران) - جعفر شمس ناتری (گیلان)
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) - یداله محبی (کرمانشاه)

نتایج مسابقات انجام شده تا دیدارهای نیمه نهایی در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.

نتایج را اینجا  ---  ببینید. 

* امروز نسبت به روز گذشته استقبال فوق العاده‌ای از سوی تماشاگران شده است و تقریبا تمام صندلی های سالن پر شده است به طوری که برخی تماشاگران ایستاده مسابقات را تماشا می‌کنند.

از حوادث جالب این مسابقات در نوبت صبح می‌توان به شکست نفرات نامداری همچون سیداحمد محمدی، دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان، جمال میرزایی، قهرمان بازی‌های آسیایی، محمد متقی نیا، نفر سوم جوانان جهان و حسین شهبازی، قهرمان جوانان جهان مقابل حریفان اشاره کرد.

همچنین جابر صادق‌زاده پهلوان کشور با نتیجه سنگین 7 بر صفر مغلوب پرویز هادی شد. امین طاهری نیز با نتیجه 14 بر 11 در دیداری جذاب و دیدنی از سد الیاس بختیاری گذشت. امیر محمدی دارنده مدال طلای بازی‌های داخل سالن آسیا با نتیجه 4 بر 4 در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی ۴ بر صفر از حریفش پیش بود مغلوب اسماعیل نجاتیان شد.

نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابت‌ها، مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود را بدست می‌آورند.

از نتایج مهم مسابقات نوبت صبح می‌توان به نتایج زیر اشاره کرد:

محمدرضا سرگو، برنده - سیداحمد محمدی (10 بر 4)

پیمان بیایانی، برنده - حسن مرادقلی (4 بر 2)

امید حسن تبار، برنده - محمد متقی نیا

ارشک محبی، برنده - جمال میرزایی

رضا بیات، برنده - حسین شهبازی

محمدجواد ابراهیمی، برنده - سعید توکل

امیر محمدی، برنده - اباذر اسلامی (5 بر 3)

علیرضا گودرزی، برنده - حسین شعبانی (6 بر 5)

کامران قاسم پور، برنده - مسعود مددی (6 بر 2)

پرویز هادی، برنده - جابر صادق‌زاده (7 بر صفر)

اسمایل نجاتیان، برنه - امیر محمدی (4 بر 4)

یونس امامی، برنده - مهران نصیری (6 بر 5)

امین طاهری، برنده - الیاس بختیاری (14 بر 11)

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه