فارس از آمار فروش فیلم‌ها گزارش می‌دهد

«لاتاری» و «به وقت شام» در مرز ۱۰ میلیارد/ مصادره ۱۲ میلیارد را رد کرد

شناسه خبر: OTQ4MTA /

آمار فروش فیلم‌های سینمای ایران در حالی اعلام شد که همچنان سهم «مصادره»، «به وقت شام» و «لاتاری» از سایر فیلم‌ها بیشتر است.

  تنکابن24 به نقل از خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشت گیشه سینمای ایران برای چند فیلم همچنان گرم بود، فیلم‌هایی که توانستند مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کرده و فروش خوبی را از آن خود کنند. در این بخش سهم فیلم‌های «مصادره»، «به وقت شام» و «لاتاری» از سایرین بیشتر بود. 

تینا پاکروان مسئول فروش دفتر پخش «نیکان فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «مصادره» به فارس گفت: فیلم سینمایی «مصادره» تاکنون 12 میلیارد و 50 میلیون تومان فروش کرده و در حال حاضر 120 سالن سینما در اختیار این فیلم قرار دارد. 

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش «فیلمیران» درباره فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» اظهار کرد: این فیلم در حال حاضر 90 سالن سینما در اختیار دارد و توانسته است تاکنون به فروش 9 میلیارد و 890 میلیون تومانی دست یابد. 

فیاض هوشیار پارسیان مسئول فروش دفتر پخش «سیمای مهر» درباره فروش فیلم سینمایی «لاتاری» اعلام کرد: فیلم سینمایی «لاتاری» در حال حاضر 28 سالن سینما در تهران و 120 سالن سینما در شهرستان‌ها در اختیار دارد و توانسته‌است 9 میلیارد و 850 میلیون تومان فروش کند. 

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از فیلم‌های سینمایی در روز‌های تعطیل، اکران مردمی می‌گذارند و این موضوع اخلاقی نیست و به ضرر فیلم‌های دیگر تمام می‌شود. فیلم سینمایی «لاتاری» تنها فیلمی است که فروش شهرستان‌های آن، با فروش تهران آن،‌ برابری می‌کند. 

سعید خانی مدیر دفتر پخش «خانه فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «لونه زنبور» گفت: این فیلم سینمایی 28 سالن سینما در تهران و 74 سالن در شهرستان‌ها در اختیار داشته و توانسته تا کنون 6 میلیارد و 650 میلیون تومان بفروشد. 

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» درباره فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» اظهار کرد: فیلم سینمایی «خرگیوش» تاکنون حدود 1 میلیارد و 800 میلیون تومان فروش کرده و در حال حاضر 35 سالن سینما در اختیار دارد. 

وی ادامه داد: شرایط اکران فیلم سینمایی «خرگیوش» به هیچ عنوان شرایط نیست. کمتر کاری که می‌توانستند برای ما انجام بدهند این بود که حداقل سالن مورد نیاز را در اختیارمان قرار می‌دادند. در حال حاضر بسیاری از فیلم‌هایی که در حال نمایش هستند حدود 170 سالن سینما در اختیار دارند. 

انتهای پیام/ 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه