با حضور رئیس بنیاد شهید کشور

مدیرکل جدید بنیاد شهید مازندران معارفه شد

شناسه خبر: OTQ2NzI /

با حضور رئیس بنیاد شهید کشور هدایت مظلومی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید مازندران معارفه و از خدمات عباسعلی رضایی مدیرکل سابق بنیاد شهید استان تجلیل شد.

  تنکابن24 به نقل از بلاغ، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید بنیاد شهید مازندران با حضور حجت‌الاسلام شهیدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان ساری برگزار شد.

عباسعلی رضایی که پس از 31 سال خدمت در بنیاد شهید مازندران بازنشسته شده است و ایام عید به محیط کارش برنگشت و در این مدت مظلومی به عنوان سرپرست بنیاد شهید استان مازندران فعالیت می‌کرد.

مظلومی که به عنوان معاون رضایی مشغول خدمت بوده است، در این مدت رضایت مدیران بنیاد شهید کشور را جلب کرد و امروز در آخرین لحظه‌های پایانی صحبت‌های شهیدی خیالش از بابت حضور در این سمت راحت شد و شهیدی در پایان صحبت‌های خویش مظلومی را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید معارفه کرد و پرونده انتصاب مدیرکل بنیاد شهید مازندران بسته شد.

استاندار مازندران با ابراز رضایت از عملکرد مدیرکل سابق بنیاد شهید مازندران، خاطرنشان کرد: در مدت حضورم در استان شاهد تلاش‌های رضایی در این سمت بوده‌ام.

حجت‌الاسلام شهیدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم از برنامه‌ریزی برای پرداخت بدهی‌های سنگین بنیاد در مدت حضورش اشاره کرد و افزود: همه بدهی‌های بنیاد شهید به ایثارگران تا سال 90 را پرداخت کرده است و تا حدودی آرامش را به این سازمان برگردانده است.

وی با اعلام اینکه خانواده‌های شهدا باید به صورت جدی در این مجموعه تکریم شوند، بیان کرد: هیچ مدیری حق کم توجهی به خانواده‌های شهدا و ایثارگر را ندارد و در چندین مورد مشابه از کم توجهی‌ها که مدیران برای ایثارگران داشتند به شدت برخورد کردم.

مدیرکل سابق بنیاد شهید مازندران نیز مانند دیگر برنامه‌ها و نشست‌ها مطالبی درباره عملکرد خود ارائه نداد ولی از علاقه‌مندی خانواده‌ها شهدا و ایثارگر به خودش صحبت به میان آورد و گفت: تنها 493 پیامک از زمانی که این سمت را ترک کردم برای من ارسال شده است و همین موضوع برایم افتخار بزرگی است.

وی با اعلام اینکه خودم را خادم خانواده شهدا می‌دانم، گفت: در دوران حضورم در استان همه کارها و برنامه‌ها را با تعامل پیگیری کردم و با مدیران اجرایی برای رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا تعامل مناسب داشتم.​

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه