کوچ مجازی رسانه‌های مازندران از تلگرام

شناسه خبر: OTQ2MDU /

بسیاری از رسانه‌ها در مازندران با توجه به انتشار خبرهای در ارتباط با فیلترینگ تلگرام از کوچ مجازی خود از تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی خبر دادند.

  تنکابن24 به نقل از بلاغ، بسیاری از مدیران رسانه‌ها در استان مازندران خبر کوچ مجازی خود از تلگرام را به اطلاع مخاطبان و مشترکان خود رساندند.

در خبری که از کانال‌های تلگرامی مدیران رسانه‌های استان مازندران منتشر شده است، اعلام شد که کانال‌های تلگرامی آنها از امروز تا اطلاع ثانوی به‌روزرسانی نمی‌شود و مخاطبان آنها می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های سروش، ای گپ، گپ، ایتا و بیسفون اخبار منتشر شده در این رسانه‌ها را پیگیری کنند.

بسیاری از ادارات و نهادها با معرفی نرم‌افزارهای ایرانی اعلام کردند که اطلاعات و اخبار خود را از طریق نرم‌افزارهای ایرانی منتشر می‌کنند.

مهم‌ترین نرم‌افزارهای که مورد توجه ادارات و نهادها قرار دارد، نرم‌افزار سروش و ایتا است، مسئول روابط عمومی استانداری مازندران هم با معرفی نرم‌افزار ایتا اعلام کرده است که از این طریق خبرهای مربوط به حوزه استانداری را منتشر می‌کند.

نرم‌افزار یتا به این دلیل که محیط آن شبیه تلگرام است مورد توجه کاربران مازندرانی قرار دارد.

بسیاری از کانال‌های تلگرامی بومی و محلی مازندران هم خبر فعالیت خود در پیام رسان‌های داخلی را اطلاع‌رسانی کردند.

اختلال صبح امروز تلگرام زمینه تقویت فیلترینگ را تقویت کرده است و همین موضوع باعث شده که بسیاری از کانال‌های تلگرام و رسانه‌ها نسبت به تشکیل کانال‌ در پیام‌رسان‌های داخلی اقدام کنند.

خبرگزاری‌های مطرح و فعال استان مازندران هم فعالیت خود را در پیام‌رسان‌های داخلی شروع کرده و اعلام کردند که اطلاعات و اخبار آنها در پیام‌رسان‌های داخلی به روز می‌شود.

پایگاه جامع اطلاع‌رسانی بلاغ نیز با فعال‌سازی کانال‌های تلگرام در سروش، ایتا، آی گپ، گپ، بیسفون، اطلاعات و اخبار تولیدی خود را در این پیام‌رسان‌ها منتشر می‌کند.

بسیاری از رسانه‌ها ضمن حفظ فضای تلگرام از ظرفیت دیگر پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنند تا در صورت تغییر شرایط فضای تبلیغی و رسانه‌ای را از دست ندهند.​

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه