فرماندار ویژه تنکابن:

معاندین در تلاش‌اند تا نظام را با هر موضوعی تضعیف کنند/ تشکیل کارگروه مشورتی جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی

شناسه خبر: OTM2Njc /

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه مخالفین و معاندین همواره در تلاش‌اند تا نظام را با هر موضوعی تضعیف کنند، گفت: ما باید حواسمان باشد در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که معاندین به‌شدت ایران را مورد هجمه قرار داده‌اند و هر رفتار، کردار و گفتار ما می‌تواند دستاوردی باشد برای فاصله انداختن بین مردم و مسئولین‌.

به گزارش تنکابن24، ظهر امروز سید امیر حسینی‌جو در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن در سال ۹۷ با قدردانی از همراهی اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان، اظهار کرد: با توجه به افزایش ۳۰ درصدی حضور مسافرین نوروزی به مازندران و به‌ویژه غرب استان، از همراهی و همکاری اعضای حوزه‌های مختلف ستاد خدمات سفر تشکر می‌کنم.

 

وی با بیان اینکه جلسات شورای اداری در سال ۹۷ به‌صورت چرخشی در بخش‌ها صورت می‌گیرد، افزود: شورای اداری با حضور همه مدیران، فرصتی برای تعامل بیشتر بین دستگاه‌های اجرایی، نظامی، انتظامی و امنیتی است.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه پیامبر اسلام کامل‌ترین دین را برای بشریت آورد، گفت: اگر اشکالی باشد از ماست. ما در مجموعه‌ای جمع شدیم که هدفمان خدمتگزاری به مردم است و مطمئن باشید علی‌رغم همه مشکلات، اتفاقات خوبی خواهد افتاد و اگر توانستیم خواسته شخصیمان را تبدیل به اراده عمومی کنیم، شهرستانی آباد خواهیم داشت.

 

این مسئول همچنین با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی، عنوان کرد: باید در این سال تلاش بیشتری داشته باشیم تا در مسیر هدفی که برای این نام‌گذاری‌ها دنبال می‌شود، گام برداریم.

 

حسینی‌جو یادآور شد: یکی از نکات اساسی که باید به آن توجه کرد، آسیب‌های اجتماعی است و ما بنا داریم کارگروه مشورتی را با حضور روسای دانشگاه‌ها تشکیل دهیم تا با استفاده از این ظرفیت بتوانیم آسیب‌های اجتماعی شهرستان را با همکاری همه دستگاه‌ها پیگیری کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان همچون جاده الموت، کارخانه زباله‌سوز، جاده‌ی سلامت بیمارستان تخصصی، خانه کشتی و...، خاطرنشان کرد: در بودجه‌های تملک و دارایی، بنای ما پایان دادن به پروژه‌های نیمه‌تمام است و فقط ۱۰ درصد برای پروژه‌های جدید در نظر گرفته شد.

 

فرماندار ویژه تنکابن رینگ شهری نشتارود را از اوجب واجبات دانست و گفت: با توجه به حجم ترافیک این حوزه، باید همه برای آن تلاش کنند.

 

این مسئول سرانجام رساندن هر دو پروژه سد ازارود و دال را مورد تأکید قرار داد و افزود: تأمین و توزیع آب یکی از معضلات مازندران و تنکابن است بنابراین ما باید تا می‌توانیم از آب‌های سطحی، چاه، چشمه، هدایت آب‌ها و جلوگیری از هدر رفت آن و به‌طورکلی منابع آبی شهرستان تا زمان عملیاتی شدن این دو سد استفاده کنیم‌.

 

حسینی‌جو فرمانداری را موظف به نظارت و هماهنگی بین دستگاه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی وظایف ناقص خود را به سمت امام‌جمعه و نماینده هدایت نکنند و به نحوی نباشد که اتفاقات خوب را بنر کنند مقابل اداره خود اما اتفاقات بد را به سمت فرمانداری، بخشداری، امام‌جمعه و نماینده سوق دهند. پیش از انجام موضوعات، درباره‌ی تبعات اجتماعی آن فکر کرده و با فرمانداری هماهنگی کنید.

 

وی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی بنای محدودیت و سانسور را در دستور کار خود نداشته و ندارد، عنوان کرد: همه کشورهای دنیا قوانینی دارند که باید به آن احترام گذاشت به‌طور مثال در کشور مالزی پخش خبر کذب در فضای مجازی ۶۰۰ میلیون تومان جریمه دارد.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه در جای‌جای آیین اسلام بر رعایت اخلاق و حفظ آبروی افراد تأکید شده، متذکر شد: چرا یک خبر باید موردتوجه رسانه‌های بیگانه همچون بی‌بی‌سی قرار گیرد؟! آیا خبر خوب، جمع‌بندی شده و بین‌المللی بود؟! چرا خبرهای تکمیلی آن پخش نشده و جایگاهی ندارد؟! زیرا مخالفین و معاندین همواره در تلاش‌اند تا نظام را با هر موضوعی تضعیف کنند.

 

این مسئول فضای بی‌اعتمادی ایجادشده را دلیلی دانست تا مردم دروغ دشمن را قبول اما حرف حقیقت را از مسئولین نپذیرند.

 

حسینی‌جو مدیران را به داشتن ظرفیت بالا توصیه و تصریح کرد: مدیران ما باید ظرفیتشان را بالا ببرند و در مقابل انتقادات شهروندان، خبرنگار و یا ارباب‌رجوع اشکالات را رفع کنند و اگر اشکالی وجود نداشت، آن‌ها را توجیه کنند.

 

وی در پایان با تأکید بر خرید اجناس ایرانی در ادارات، گفت: ما باید حواسمان باشد در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که معاندین به‌شدت ایران را مورد هجمه قرار داده‌اند و هر رفتار، کردار و گفتار ما می‌تواند دستاوردی باشد برای فاصله انداختن بین مردم و مسئولین‌.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه