آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن در سال 96

فرماندار تنکابن: اداره‌ای که دارای برنامه‌ای مدون نباشد در جلسات سال97 جایی ندارد

شناسه خبر: OTI2NDU /

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بر داشتنِ برنامه‌ای مدون از سوی هر اداره تاکید کرد و گفت: در سال ۹۷ اداره‌ای که دارای کتابچه و برنامه‌ای مدون نباشد، در جلسات جایی برایش باز نمی‌کنیم.

به گزارش تنکابن24، آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن در سال ۹۶ با موضوع ستاد خدمات سفر، در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.

 

سید امیر حسینی‌جو با تاکید بر اینکه اعضای این ستاد باید وظایفشان را طبق مصوبات انجام دهند، اظهار کرد: امنیت، لازمه ابتدایی انجام همه امور است که در این راستا نیروی انتظامی و بسیج در تلاش هستند.

 

وی با بیان اینکه باید درصدد بود تا امکانات ما در حد ملی قرار گیرد، عنوان کرد:  ما با امکانات شهرستانی، خدمات ملی ارائه می دهیم.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن مدیریت تلگرامی را یک آسیب دانست و خاطرنشان کرد: ما در گذشته دچار مدیریت کارتابلی بودیم و امروز شاهد مدیریت تلگرامی هستیم که این در واقع، یک ریاست است و نه مدیریت‌.

 

این مسئول در پایان بر داشتنِ برنامه‌ای مدون از سوی هر اداره در سال۹۷ تاکید کرد و گفت: در سال ۹۷ اداره‌ای که دارای کتابچه و برنامه‌ای مدون نباشد در جلسات جایی برایش باز نمی‌کنیم.

 

در پایان جلسه از ریاست سابق جمعیت هلال احمر شهرستان که به بازنشستگی نائل آمد و خانم دکتر فضلی معاون اسبق ابتدایی شهرستان که اکنون به‌عنوان معاون مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه منصوب شده، تجلیل به عمل آمد.

 

عکس: امیرحسین سیدآقایی

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه