مجتبی روشن‌روان:

همایش سراسری مسئولان بسیج مداحان استان‌ها برگزار می‌شود

شناسه خبر: OTEzODY /

سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و حجت‌الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان، مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه از سخنرانان همایش سراسری مسئولان بسیج مداحان استان‌ها هستند.

تنکابن24 به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مجتبی روشن‌روان مسئول سازمان بسیج مداحان کشور با اعلام خبر برگزاری اولین همایش سراسری مسئولان سازمان بسیج مداحان اظهار داشت: این همایش دو روزه با حضور مسئولان سازمان بسیج مداحان استانی و همچنین با حضور یک مداح اثرگذار، یک شاعر آئینی، یک مدیر هیأت و مسئول بسیج مداحان خواهر از هر استان 8 تا 9 اسفند ماه در سالن همایش مجموعه 5 آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار می‌شود.

وی گفت‌وگو و هم‌اندیشی با مسئولان استانی سازمان بسیج مداحان را از جمله اهداف این همایش خواند و گفت: یکی از اهدافی که ما در این همایش دنبال می‌کنیم، توجیه و توضیح برنامه‌های سال آینده سازمان بسیج مداحان است، چرا که استان‌ها، بازوهای اجرایی سازمان هستند.

مسئول سازمان بسیج مداحان گفت: می‌خواهیم این همایش فراتر از یک ابلاغ برنامه باشد، بر همین اساس هدف اصلی ما ایجاد دغدغه، بیان وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و وضعیتی که قرار است به آن برسیم و در نهایت تبیین مسیر و راه برای رسیدن به نقطه قابل قبول جامعه مداحی کشور می‌باشد.

روشن‌روان بیان داشت: با توجه به کثرت مجموعه هایی که به جامعه مداحی ورود کردند و در حال فعالیت هستند، ما با کمبود نیرو مواجه نیستیم، اما لازم است اثربخشی در کارها ارتقا یابد تا خیلی بهتر اثر فعالان این عرصه در جامعه نمود داشته باشد.

وی با بیان اینکه بخشی از سازمان بسیج مداحان مربوط به هیأت‌های مذهبی است، گفت: به همین دلیل ما خواستیم تا از هر استان یک مداح، یک مدیر هیأت و یک شاعر آیینی اثرگذار نیز در همایش حضور داشته باشند. در واقع می‌خواهیم این عزیزان با دغدغه‌های ما آشنا شده و بعد در استان خود به کمک بسیج مداحان آمده و در جهت پیشبرد برنامه‌ها یاری رسان ما باشند.

مسئول سازمان بسیج مداحان گفت: سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه، منصور ارضی، حجت‌الاسلام میرزا محمدی از جمله چهره‌های شاخصی هستند که در این همایش دو روزه حضور داشته و به سخنرانی می‌پردازند.

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه