مدیران خسته یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن از قاب دوربین تنکابن24

شناسه خبر: OTEyNzE /

مدیران تنکابن پس از پایان ساعت کاری در یازدهمین جلسه شورای اداری این شهرستان با خستگی حاضر شدند.

به گزارش تنکابن24، یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن ساعت 1 ظهر روز چهارشنبه آغاز شد و با سخنرانی‌های معاون فرماندار، امام‌جمعه شهرستان، امام‌جمعه نشتارود، شهردار، فرمانده انتظامی، رئیس میراث فرهنگی و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن تا چند ساعت به طول انجامید.

محمد زودی فعالیت‌های شهرداری تنکابن برای استقبال و آمادگی پذیرش میهمانان نوروزی را بیان کرد، امام‌جمعه تنکابن از عقب‌ماندگی‌ها در عرصه گسترش عدالت اجتماعی گفت، فرمانده ناجا شهرستان نسبت به ایمنی و امنیت چهارشنبه آخر سال و تعطیلات عید برای ادارات هشدار داد و فرماندار ویژه تنکابن بر لزوم داشتن برنامه‌ریزی و نقشه راه مدیران شهرستان برای سال 97 تأکید کرد.

گزارش تصویری زیر تصاویر تعدادی از مدیران خسته تنکابن پس از پایان ساعت کار اداری و شرکت در جلسه پربار اداری شهرستان را نشان می‌دهد که به نحوی صرفاً در حال سپری کردن این ساعات هستند!

امید است سید امیر حسینی جو فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در صورت اعتماد استاندار به او برای ادامه این سمت، برنامه‌ریزی‌ها را به‌عنوان نماینده ارشد دولت در این شهرستان از خود شروع کرده و خلاف رویه دوره گذشته که هیچ پروژه ملی برای این شهرستان رقم نخورد و به سرانجام نرسید، این بار در دوره جدید اثری ماندگار از مسئولیت خود برای شهروندان تنکابنی برجای گذارد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
همشهری
یکشنبه ۰۶/اسفند/۱۳۹۶ ۱۲:۳۴:۳۹
به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!!!
 
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه