جانشین ستاد تسهیلات سفر مازندران اعلام کرد

پیش بینی اقامت حدود 855 هزار نفرشب مسافر در مازندران طی نوروز 97

شناسه خبر: OTE0NTc /

معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد تسهیلات سفر مازندران گفت: پیش‌بینی می کنیم که در نوروز 97، 844 هزار و 378 نفرشب اقامت را در مازندران داشته باشیم.

تنکابن24 به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، علی نبیان بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات سفر نوروزی اظهار کرد: این ستاد برخلاف سایر استان‌ها در همه ایام سال فعال است زیرا در پایان هفته و تعطیلات مختلف سال شاهد حضور مسافران هستیم اما در تابستان و نوروز به طور ویژه رصد و پیگیری می شود.

وی با اشاره به خدمات 12 گانه ستاد خدمات سفر به مسافران نوروزی بیان کرد: از نظر امنیت، تنظیم بازار، بهداشت و درمان، راهداری، شهرداری و روستایی هر کدام تلاش خوبی دارند و مجموعه عوامل دست به دست هم میدهند تا این اتفاق ارزشمند ایجاد شود.
 
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: امسال براساس نظر استاندار مازندران 22 نمایشگاه بهاره و نوروزی در 22 شهرستان باید شکل بگیرد و حتی برخی از شهرستانها می توانند بیش از یک نمایشگاه داشته باشند زیرا در تمام شهرستانها مسافر داریم.

نبیان یادآور شد که سال گذشته 8 میلیارد تومان منابع مالی از دل این غرفه‌ها عاید غرفه‌داران شد و در سالجاری این رقم بیشتر خواهد شد زیرا در همه شهرهایی که آمادگی دارند، نمایشگاه دایر می‌شود.

وی در پایان پیش بینی‌کرد که در سالجاری 844 هزار و 378 نفرشب اقامت را در مازندران داشته باشیم و این ظرفیت اسکان نیز در استان وجود دارد.

انتهای پیام/ 86001/ج

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه