نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس تاکید کرد

لزوم ورود جدی قوای نظام برای حل مطالبات مردم

شناسه خبر: OTA1NjY /

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رؤسای سه قوه برای رفع مشکلات و مطالبات مردم بی‌تعارف با متخلفان برخورد کنند و برای حل مطالبات مردم ورود جدی داشته باشند.

تنکابن24 به نقل از رامسرنوین، شمس‌الله شریعت‌نژاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم انقلابی رامسر ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: مردم ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ در مقابل استکبار جهانی ایستادند و نظام منحوس پهلوی را که به عنوان ژاندارم منطقه در خدمت آمریکا بود را نابود کردند و عزت و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

وی افزود: آمریکا و کشورهای منطقه برای ایران و ملت این کشور هیچ ارزرشی قائل نبودند و به واسطه چپاول انرژی و ثروت‌های این مرز و بوم همیشه سایه شوم استکبار جهانی بر سر این مردم وجود داشت.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورایب اسلامی بیان کرد: مردم ایران با رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی رژیم منحوس پهلوی را عزل کردند و با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی این مملکت را به اوج اقتدار رساندند.

این مسئول با اشاره اینکه زحمت‌ها و خون‌های پاک زیادی برای استقلال این مملکت صرف شده است تصریح کرد: دشمنان همیشه از اول انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به استقلال این نظام از کوچک‌ترین اختلافات مذهبی، گویشی و قومیتی بهانه‌ای ساختند تا بتوانند در بین این ملت اختلاف و جنگ داخلی ایجاد کنند اما بصیرت و هوشیاری مردم و رهبران این انقلاب ما همه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

شریعت‌نژاد با بیان اینکه دشمنان این مردم در اوایل انقلاب جنگ همه جانبه را بر علیه این کشور و این نظام تحمیل کردند تاکید کرد: مردم و جوانان فداکار ایران اسلامی در دفاع مقدس ابستادند و با نثار خون و مال خود این انقلاب الهی را حفظ کردند اما دشمنان پس از شکست در جنگ مجدداً تحریم اقتصادی و جنگ نرم را بر علیه ما آغاز کردند که همچنان نیز ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در حوادث اخیر شاهد بودیم که وقتی موضوع سیاسی شد، مردم ما سریع متوجه شدند و صف خودشان را از کسانی که دنبال تقابل با اسلام و این انقلاب بودند جدا کردند.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: هویت ضد استکباری مردم ما با وجود همه مشکلات و تحریم‌ها را در این راهپیمایی می‌بینیم و امروز مشاهده می‌کنیم که جمهوری اسلامی رو به جلو است و به عنوان یک قدرت بلامنازع شناخته می‌شود و در مسائل بین‌المللی حرفی برای گرفتن دارد.

این مسئول با اشاره به تشکیل گروه‌های تروریستی مختلف و نقشه دشمنان در منطقه در این زمینه ادامه داد: دشمنان ما با چنین برنامه‌های می‌خواهند در وهله اول دین اسلام را دینی خشونت طلب نشان دهند و از طرفی با جنگ‌های داخلی مسلمانان را با خود مشغول کنند تا با آرامش خیال به برنامه‌ها و استعمار خود در جهان بپردازند.

شریعت‌نژاد با بیان اینکه جوانان ما امروز همانند جوانان دهه‌های اول انقلاب اسلامی هستند خاطرنشان کرد: امروز می‌بینیم که جانباز دفاع مقدس ما دغدغه دارد و برای حفظ این نظام مجدداً پا در عرصه جهاد می‌گذارد و با رفتن به سوریه به عنوان مدافع حرم تلاش می‌کند تا در آنجا نیز از انقلاب اسلامی ایران دفاع کند و در این راه شهید می‌شود.

وی اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین قدرت منطقه محسوب می‌شود و به واسطه همین قدرت است که دشمنان فشارها و دشمنی‌های خود را بیشتر کرده‌اند و اگر می‌بینیم که به سمت کشورهای مختلف برای جنگ می‌روند اما به سمت ایران جرات آمدن ندارند به واسطه قدرت این نظام است.

وی با اشاره به قدرت نظامی این انقلاب در حوزه دفاعی یادآور شد: دستاوردهای این نظام پس از انقلاب اسلامی بسیار چشمگیر بوده است و ما باید شکرگزار این نعمات انقلاب اسلامی ایران باشیم.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شهر رامسر با همه محدودیت‌ها پیشرفت‌های زیادی را داشتیم و این مرهون خون شهدا و تلاش همه خدمتگزاران در طول سال‌های مختلف است.

این مسئول مطالبه مردم را رفع مشکلات اقتصادی و برخورد با متخلفان کلان دانست و اظهار کرد: رؤسای سه قوه و عناصر این سه قوه برای رفع مشکلات و مطالبات مردم بی‌تعارف با متخلفان برخورد کنند و برای حل مطالبات مردم ورود جدی داشته باشند.

شریعت‌نژاد در پایان گفت: همه ما بایدتلاش کنیم تا سخن مقام معظم رهبری که دغدغه حوزه اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات مردم را دارند بر روی زمین نمایند و هر چه سریع‌تر این امور مهم را دنبال کنیم.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه