فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

دشمن از اختلافات وارد می‌شود/ رمز پیروزی‌، وحدت و همراهی با ولایت است

شناسه خبر: OTA1NTk /

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: امروز اگر هماهنگی با ولایت را ترک کنیم، شکست می‌خوریم. دشمن از میان اختلافات واردشده و نفوذ می‌کند. رمز پیروزی‌ها، وحدت و همراهی با ولایت است.

به گزارش تنکابن24، سید امیر حسینی‌جو در سخنرانی مراسم راهپیمایی 22 بهمن‌ماه با قدردانی از حضور شکوهمند مردم شریف شهرستان تنکابن اظهار کرد: امروز بعد از ۳۹ سال علی‌رغم هجمه‌هایی که دشمن کوردل ایجاد کرد شما در مسیر انقلاب شکوهمندانه گام برداشتید.

 

وی با اشاره به دلیل مخالفت دشمن، عنوان کرد: این مخالفت بازمی‌گردد به نه تاریخی شما مردم در سال ۵۷ به رژیم ستم‌شاهی که ادعا می‌کرد ژاندارم منطقه است.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن این نه به ظلم و این صف‌بندی را ریشه‌ای تاریخی دانست و افزود: عاشورا اوج این صف‌بندی بود. نه امام حسین در عاشورا به یزید زمانش، این صف‌بندی را شکل داد و امروز این فرهنگ عاشورایی و صف‌بندی آن ادامه دارد.

 

این مسئول با تأکید بر اینکه فرهنگ امام حسین (ع) انقلاب ما را شکل داد، متذکر شد: جمهوری اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشورا است. این فرهنگ عاشورایی، دفاع مقدس و فرماندهان ۱۸ و ۲۰ ساله را شکل داد.

 

حسینی‌جو با بیان اینکه این نه تاریخی را باید قدر دانست، خاطرنشان کرد: در خرداد ۴۲ از امام خواستند که از امریکا و رژیم صهیونیستی صحبت نکند و نگوید اسلام درخطر است ولی امام ادامه داد چون فرهنگ عاشورایی را می‌شناخت. ۱۲ بهمن ۵۷، در دوران دفاع مقدس مردم مجدداً نه گفتند، این نه‌ها استکبار را به لرزه درآورد.

 

وی با اشاره به اینکه امروز مردم آمدند تا همراهیشان را با امام، انقلاب و دستاوردهای انقلاب نشان دهند، یادآور شد: دشمنان ببینند که ملت ایران از امام، ولایت و راه شهدا دست نمی‌کشند.

 

معاون استاندار استقلال را مهم‌ترین دستاورد انقلاب عنوان و اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب خطاب به استکبار جهانی فرمود ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود و این‌گونه شد.

 

این مسئول امنیت را یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: ایران در بین آتش جنگ و خون‌ریزی خاورمیانه، در امنیت کامل قرار دارد.

 

حسینی جو یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب را مشارکت‌های مردم بیان کرد و گفت: ۹۸ درصد مردم شهرستان تنکابن در انتخابات اردیبهشت ۹۶ شرکت داشتند که این نشان از همراهی مردم با انقلاب است.

 

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای انقلاب در شهرستان تنکابن، اظهار کرد: در بخش برق‌رسانی ۴۰۰ میلیارد تومان از سال گذشته تا سال ۹۸ شاهد سرمایه‌گذاری در بخش تأمین و توزیع برق بودیم، در بخش گازرسانی تمام روستاها و شهرها گازدار شدند و دهستان‌ها دوهزار و سه هزار در سال ۹۷ به اتمام می‌رسد، در بخش راه‌های روستایی بیش از ۵۰۰ کیلومتر و امسال ۷۰ کیلومتر اجرا کردیم و...

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن همچنین خاطرنشان کرد: امروز اگر هماهنگی با ولایت را ترک کنیم، شکست می‌خوریم. دشمن از میان اختلافات وارد می‌شود و نفوذ می‌کند. رمز پیروزی‌ها، وحدت و همراهی با ولایت است.

 

وی در پایان با بیان اینکه جمهوری اسلامی متشکل از دو واژه مردم و ولایت است، تصریح کرد: این دو در کنار هم سد محکمی هستند. ما امروز تجدید میثاق می‌کنیم با امام و شهدا و قول می‌دهیم در راه انقلاب، اسلام، امام و شهدا از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

 

 

خبرنگار: فاطمه داجلری

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه