معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

انقلاب اسلامی ایران دستگاه شرق و غرب را به چالش کشید

شناسه خبر: OTA1NTI /

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران دستگاه نرم‌افزاری شرق و غرب را به چالش کشید. شرق به موزه پیوست و امروز شکست تمدن پوشالی غرب را شاهدیم.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام علیرضا ادیانی در مراسم یادواره شهدای بخش خرم‌آباد تنکابن اظهار کرد: اگر به اطلس شیعه مراجعه کنیم بعد از کوفه و قم، نام طبرستان می‌درخشد آن‌هم درزمانی که گرایش به علی بن‌ ابی‌طالب جرم بود.

 

وی با بیان اینکه هیچ ارزشی بالاتر از شهادت نیست افزود: شهادت و جهاد بود که توانست این کشور را از گردنه‌های سخت عبور دهد.

 

 مسئول تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه با اشاره به اینکه اسلامی که در آن جهاد و امربه‌معروف و نهی از منکر نباشد، اسلام آمریکایی است؛ عنوان کرد: عزت امروز به برکت جهاد و شهادت محقق شده و اگر این فرهنگ نبود، امروز ایران توسط داعش اشغال بود.

 

این مسئول اقتصاد شکوفا و دانش مولد را مرهون امنیت دانست و اضافه کرد: امنیت موجب رشد و شکوفایی جامعه و جلوگیری از تهدیدات می‌شود.

 

حجت‌الاسلام علیزاده ادامه داد: شهدا امامزادگان عشق‌اند به همین دلیل با اشتیاق در مراسم آن‌ها شرکت می‌کنیم.

 

وی یکی راه‌های گفتمان سازی فرهنگ جهاد را برگزاری یادواره‌ها عنوان کرد و متذکر شد: ما این اجتماعات را مرهون آنان هستیم و نباید بگذاریم فرهنگ جهاد و شهادت در کشور کمرنگ شود.

 

مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران یادآور شد: دشمن از روز اول انعقاد نطفه انقلاب، مخالفت خود را آغاز کرد چراکه انقلاب ما بدون اتکا به شرق و غرب و مدلی نو بود.

 

این مسئول با اشاره به اینکه امام توانست مقتدرترین کشور را با محوریت دین و آموزه‌های دینی و اهل‌بیت تشکیل دهد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران دستگاه نرم‌افزاری شرق و غرب را به چالش کشید. شرق به موزه پیوست و امروز شکست تمدن پوشالی غرب را شاهدیم.

 

حجت‌الاسلام ادیانی با بیان اینکه غرب توان به‌کارگیری قدرت خویش را ندارد، اظهار کرد: دیدیم که آنان در سوریه، یمن، لبنان و حتی در مبارزه با انصار الله شکست خوردند.

 

وی در ادامه با اشاره به جان‌فشانی شهدای انقلاب برای پاسداشت از انقلاب و آرمان‌های امام راحل و ارزش‌های دینی، متذکر شد: شهدا یگانه سرمایه وجودی خویش را در راه خدا دادند و این برای ما درس است.

مسئول تعلیم و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه با بیان اینکه دشمن در حال تغییر ارزش‌های اسلامی است، افزود: دشمن درصدد است تا به دستگاه فکری و نگرش ملتِ این مرزوبوم نفوذ کند و با انواع روش‌ها ذائقه مردم را تغییر دهد.

 

این مسئول یکی از مصادیق عمل مکارانه دشمن را بر زبان آورد حرف آنان از دهان یک طلبه دانست و تصریح کرد: عمامه به سری که از ابتدای طلبگی به او آموختند معصوم مصون از خطا است، برای خوشایند این‌وآن و جذب ۴ رأی بحث نقد از امام معصوم را مطرح می‌کند! اگر شهدا بودند، این موضوع را برنمی‌تافتند.

 

حجت‌الاسلام ادیانی یکی دیگر از حربه‌های دشمن را تحقیر واژه مستضعف عنوان کرد و متذکر شد: بعد از جنگ واژه مستضعف بار منفی گرفت و تبدیل شد به دهک‌های کم‌درآمد، اقشار آسیب‌پذیر و...

 

وی با اشاره به فرموده امام راحل درباره انتخاب مسئولین، یادآور شد: امام فرمودند "به آن‌هایی که طعم فقر را نچشیده‌اند، رأی ندهید" اما طوری در دستگاه فکری مردم کار کردند که این نظامِ برآمده از محرومان جامعه، وزیری را انتخاب کرد که رسماً در مجلس دارایی هزار و ۳۰۰ میلیاردی خود را اعلام می‌کند.

 

مسئول تعلیم و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه در پایان با بیان اینکه باید انقلاب را از دست نااهلان و نامحرمان حفظ کرد، گفت: آیا وجود چنین وزرای برای انقلاب ارزش است؟! وزیر باید از طبقات محروم، زجرکشیده و شهید داده باشد.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه