امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت:

تطهیر خاندان پهلوی حربه جدید دشمن/ خطر سرمایه‌داری نظام را تهدید می‌کند

شناسه خبر: OTA0OTA /

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: مباحثی که این روزها دشمن برای انقلاب در دست اقدام قرار داده، داستان تطهیر خاندان پهلوی است. خاندانی که فسادهای عجیبش داد انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را هم درآورده بود.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: مباحثی که این روزها دشمن برای انقلاب در دست اقدام قرار داده، داستان تطهیر خاندان پهلوی است. خاندانی که فسادهای عجیبش داد انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را هم درآورده بود.

 

وی با اشاره به تفاوت‌ سیره زندگی امام و رهبری با خاندان پهلوی، افزود: تمام املاک ایران باید به نام شخص رضاخان ثبت می‌شد اما آیا امروز شما در سرزمین ایران یک وجب زمین به نام امام و رهبری و اطرافیانشان پیدا می‌کنید؟ خصلت‌های قابل‌مقایسه نیست.

 

امام‌جمعه شهرستان تنکابن وجود سرمایه‌داران در دستگاه‌های دولتی را دغدغه دانست و خاطرنشان کرد: چرا آقای رئیس‌جمهور پولدارهای بزرگ مملکت را آورده است؟ از کدام سهام قانونی این‌قدر پول پیدا کردند؟! وجود سرمایه‌داران در نظام جمهوری اسلامی خطرناک است، ما واقعاً از این مسئله احساس خطر می‌کنیم، رئیس‌جمهور باید فکری کند.

 

این مسئول با تأکید بر اینکه حاکمیت باید درباره وجود سرمایه‌داران در نظام جمهوری اسلامی تجدیدنظر کند، تصریح کرد: خطر سرمایه‌داری از هر مسئله‌ی دیگری برای نظام و ملت خطرناک‌تر است، ما به جد خواهان اقدام عاجل درباره حاکمیت سرمایه‌داران بزرگ که چندین شرکت به نامشان است، هستیم. در این شخصیت‌ها باید تجدیدنظر شود.

 

حجت‌الاسلام پوراکبر با بیان اینکه همگی برای فساد مملکت مقصر هستیم، عنوان کرد: خواهان توقف این جریان هستیم، فضای شفاف، سالم و پاکی که انقلاب ۴۰ سال به‌سلامت کشور را اداره کرد باید ادامه یابد.

 

وی با اشاره به اینکه عمده مسئولین ما جز قشر متوسط جامعه هستند، یادآور شد: مسئولین ما کشاورز زاده و کارگر زاده هستند و تعداد کمی از سرمایه‌داران هستند.

 

امام‌جمعه شهرستان تنکابن در پایان با بیان اینکه این مسائل بحث سیاسی نیست، گفت: این خطرات انقلاب است و ما هر ثروتمندی در گوشه و کنار دیدیم که دارد از انقلاب سو استفاده می‌کند، فریاد زدیم و خواهیم زد.

 

خبرنگار: فاطمه داجلری

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه