خانواده چادرنشین تنکابنی اسکان داده شد/ پیگیری‌ها برای اسکان دائم این خانواده ادامه دارد

شناسه خبر: ODkxNzk /

با پیگیری‌های فرمانداری، امام‌جمعه، فرمانده سپاه، بهزیستی و کمیته امداد، مقرر شد تا خانواده چادرنشین امشب را در زائرسرای امامزاده سید حسین (ع) شیرود اسکان داشته باشد.

به گزارش تنکابن24، پس از انتشار گزارش چادرنشینی خانواده‌ای ۵ نفره در یکی از کوچه‌های شهرستان تنکابن، مدیر روابط عمومی کمیته امداد استان مازندران طی تماس تلفنی با ما اظهار کرد: با توجه به اینکه دریافت وام‌های غیر مددجویی پر شده است، برای اعطای وام به این خانواده راهی وجود ندارد مگر اینکه یکی از وام‌های اعلام‌شده به بانک، نتواند ضامن برای خود معرفی کرده و ما این خانواده را جانشین آن کنیم.

 

مسعود قنبری میزان این وام اشتغال‌زایی را ۲۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: بیش از سه هزار نفر در نوبت قرار دارند اما به کمیته امداد تنکابن اعلام خواهیم کرد تا وام چهارمیلیونی را خارج از نوبت به این خانواده پرداخت کنند‌.

 

وی وام چهارمیلیونی را جهت رهن و اجاره‌نشینی این خانواده برای خارج شدن از وضعیت موجود دانست و تصریح کرد: در کنار حل این مشکل، در تلاشیم تا وام ۲۰ میلیونی اشتغال‌زایی نیز محقق شود. ما معتقدیم باید دست این افراد را گرفت حتی اگر دچار انحراف باشند.

 

 

سید امیر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص حواشی ایجادشده این خانواده اظهار کرد: در جلسه‌ای که امشب داشتیم، با پیگیری‌های فرمانداری، امام‌جمعه، فرمانده سپاه، بهزیستی و کمیته امداد مقرر شد تا این خانواده امشب را در زائرسرای امامزاده سید حسین (ع) شیرود اسکان داشته باشند.

 

وی افزود: این کار علی‌رغم تمایل آنان انجام شد و پیگیر اسکان دائم این افراد نیز هستیم.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در پایان گفت: خانه‌ای که خودِ خانواده در نظر داشت اما نیازمند مبلغ پنج میلیون تومان پول پیش بود را هماهنگ کردیم که تا فردا کارهای آن با صاحب‌خانه انجام خواهد شد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه