فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

مردم نقش خود را به درستی ایفا کردند/ ببینیم کارنامه ‌ما به چه میزان موفقیت آمیز بود

شناسه خبر: ODgxNDM /

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: مردم در دوران انقلاب نقش خود را به درستی ایفا کردند و در همه صحنه‌ها از جمله دفاع مقدس، سازندگی، انتخابات و مشارکت‌های سیاسی حضور یافتند. باید ببینیم ما به عنوان مدیران دستگاه‌های اجرایی کارنامه‌مان به چه میزان موفقیت آمیز بوده است.

به گزارش تنکابن24، صبح امروز سیدامیر حسینی‌جو در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن با عرض تسلیت حادثه نفتکش سانچی، اظهار کرد: با گذشت ۳۹ سال از انقلاب اسلامی، امسال باید با برگزاری مناسب برنامه‌ها، حضور پرشور مردم و آذین‌بندی شهرها و روستاها، بتوانیم سیاست‌های عمومی نظام را تبیین کنیم.

 

وی تبیین واقعیت‌های جامعه را یکی از کارهای مهم در دهه مبارک فجر دانست و افزود: وقایع اخیر تلنگری برای همه دستگاه‌های اجرایی شد تا آگاه باشند که؛ مخالفین نظام و آنان که از این کشور کوچ کردند، نگاهشان برای برگشت دوباره به هر طریق ممکن است تا دستاوردهای نظام و انقلاب را زیر سوال ببرند. این افراد عنادشان پایان ناپذیر است.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به سیاست‌های استکبار و معاندین نظام و ذوق زدگی آنان در حوادث اخیر، متذکر شد: مردم در دوران انقلاب نقش خود را به درستی ایفا کردند و در همه صحنه‌ها از جمله دفاع مقدس، سازندگی، انتخابات و مشارکت‌های سیاسی حضور یافتند. مردم  کارنامه و معدل مناسبی اخذ کردند.

 

این مسئول ادامه داد: ما به عنوان مدیران دستگاه‌های اجرایی باید ببینیم کارنامه‌مان به چه میزان موفقیت آمیز بوده، باید عملکرد هر دستگاه به صورت جداگانه و درست ارائه شود.

 

حسینی‌جو با تاکید بر اینکه باید در جامعه ایجاد امید و نشاط کرد، گفت: نشاط صرفاً برگزاری جشن‌ها نیست، مردم در همه حوزه‌های اجتماعی باید احساس نشاط و امید کنند. به این معنا که عدالت حاکم باشد و هر جا که مراجعه می‌کنند، حاکمیت نظام جمهوری اسلامی و شعارهای تعبیر شده آن را درک کنند.

 

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی یادآور شد: اداره بهزیستی، کار، کمیته امداد اقداماتی در این حوزه در شهرستان تنکابن انجام دادند و تا به امروز توانستیم شرایط مناسبی را در بخش تسهیلات داشته باشیم.

 

معاون استاندار با اشاره به اعطای تسهیلات ۵ میلیاردی کمیته امداد این شهرستان، عنوان کرد: حدود ۷۰ درصد از وام‌های کم‌بهره به متقاضیان در این حوزه پرداخت شد و در بخش بهزیستی نیز، ۱۰۰ درصد افراد متقاضی تسهیلات خود را دریافت کردند که مجموع این مبلغ ۲میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

 

این مسئول همچنین با اشاره به توزیع تسهیلات ۲۰ میلیاردی در حوزه‌های مختلف این شهرستان، خاطرنشان کرد: این رقم قابل توجهی است که باید دقت کرد این ارقام جهت اشتغال در حوزه های شهری و روستایی نتیجه بخش باشد.

 

حسینی‌جو در پایان بر ثمربخش بودن جلسات تاکید کرد و گفت: باید خروجی این جلسات در جامعه احساس شود و مردم را در تصمیم‌گیری دستگاه های اجرایی سرلوحه‌ی کارمان قرار دهیم و با شرایط جامعه منطبق باشد.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه