بلاغ منتشر می‌کند

مخالفت مردم چهاردانگه با ایجاد مجتمع شن‌وماسه و مخالفت با آقای مدیرکل

شناسه خبر: ODczNjQ /

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از رفع معارضات اجتماعی برای ایجاد کارخانه شن و ماسه خبر داد که به گفته رئیس شورای بخش چهاردانگه مردم با ایجاد آن بشدت مخالفند.

تنکابن24 به نقل از بلاغ، بحث ساماندهی شن و ماسه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مازندران به شدت داغ بود.

تقاضا برای افزایش تعداد معادن شن و ماسه و مخالفت با افزایش واحدهای تولیدی در جلسه هم از موارد تعجب برانگیز بود که استاندار مازندران در پایان اعلام کرد که جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی چندان رضایت بخش نبود.

از دیگر نکات قابل توجه این جلسه، رفع معارضات اجتماعی برای ایجاد واحدهای شن و ماسه در منطقه چهاردانگه به ویژه تلمادره ساری بود که این موضوع توسط رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران مطرح شده است.

محمدپور عمران با اعلام اینکه معارضات اجتماعی برای احداث کارخانه شن و ماسه در منطقه چهاردانگه رفع شد، افزود: در گذشته این موضوع مورد انتقاد مردم بوده است.

در همین ارتباط گفت‌وگو کردیم با رئیس شورای بخش چهاردانگه استان مازندران، که محمدرضا نوریان در این باره با اعلام مخالفت جدی مردم برای ایجاد واحدهای شن و ماسه اظهار کرد: مردم به شدت مخالف ایجاد مجتمع شن و ماسه در این منطقه هستند.

وی با اعلام اینکه نظر مخالف مردم را با استانداری، دادستانی، نمایندگان مجلس و حتی دیوان عدالت اداری مطرح کردیم، افزود: جدای از مشکلات زیست محیطی که دغدغه جدی مردم است، نداشتن زیرساخت‌های جاد‌ه‌ای یکی از دلایل پررنگ مردم در ارتباط با ایجاد این مجتمع هست.

وی با اعلام اینکه با ایجاد کارخانه سیمان کیاسر و مشکلات زیرساختی جاده‌ای که وجود دارد،گفت: بار ترافیکی جاده اجازه افزایش ماشین‌های باری بیشتر را نمی‌دهد.

نوریان با اعلام اینکه در همه جلسات بحث مخالفت مردمی با ایجاد مجتمع را مطرح می‌کنم، افزود: بنده از این اظهارات یک طرفه مسئول سازمان معدن و تجارت در ارتباط با رفع معارضات اجتماعی تعجب می‌کنم.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه