فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

اعتراضات تنکابن بدون هیچ‌گونه خشونتی جمع شد/تعدادی از افراد دستگیرشده با تعهد به دستگاه قضایی آزاد شدند

شناسه خبر: ODcwNDk /

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: تجمع اخیر جمعی از هنجارشکنان در این شهرستان بدون هیچ‌گونه خشونتی کنترل شد و تعدادی از افراد دستگیرشده با تعهد به دستگاه قضایی آزاد شدند.

به گزارش تنکابن24، سیدامیر حسینی‌جو در نشست بررسی مشکلات ۱۵ روستای بخش نشتا در مسجد زوار اظهار کرد: امروز بعد از ۱۸ سال دوران شورایی، شاهد عملکرد خوبی در محلات و روستاها هستیم.

 

وی با بیان اینکه با برگزاری هر جلسه‌ای نمی‌توان انتظار حل همه‌ی مشکلات را داشت، افزود: هدف ما از برگزاری جلسات بررسی مشکلات روستاها، نزدیکی شوراها با مسئولین شهرستان است.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه همه آحاد مردم در شکل‌گیری انقلاب اسلامی نقش داشتند، خاطرنشان کرد: نمی‌توان این نقش را نادیده گرفت. امروز باید بدانیم در جایگاه مسئولیتی چه نقشی را ایفا کنیم.

 

این مسئول با بیان اینکه شوراها پل ارتباطی مردم و دولت هستند، اضافه کرد: اگر شوراها نتوانند پل ارتباطی باشند، تبدیل به دست‌انداز می‌شوند.

 

حسینی‌‌جو در ادامه درباره اغتشاشات اخیر کشور، گفت: اتفاقاتی که رخ داد، ریشه داشت که باید آن‌ها را شناسایی و بر اساس آن اطلاع‌رسانی کرد.

 

وی با تأکید بر صداقت در رفتار و گفتار، افزود: بعضی‌ها از شعارهای روزهای اول مشهد خوشحال شده بودند. شعار علیه گرانی و توهین به دولت و رئیس‌جمهور آن‌ها را خوشحال کرده بود!

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن دلایل این ابراز خوشحالی‌ها را داشتن نگاه سیاسی به همه‌ی حوزه‌ها دانست و خاطرنشان کرد:  مخالفت بین اجزای نظام نباید وجود داشته باشد. مردم باید اتحاد و همبستگی را ببینند.

 

 این مسئول شکاف و روزنه ایجادشده را زمینه شعارهای ساختارشکن عنوان کرد و گفت: خانم دستگیرشده در شهرستان تنکابن به‌صورت کاملاً هدفمند وارد شده بود و افراد دیگر دستگیرشده نیز از مشکلات منطقه سو استفاده کردند.

 

حسینی‌جو با قدردانی از نیروی انتظامی، سپاه و بسیج، متذکر شد: خوشبختانه در شهرستان تنکابن، ماجرا بدون هیچ‌گونه خشونتی جمع شد و جز عاملین اصلی ایجاد تنش،  تعدادی از افراد دستگیرشده با تعهد به دستگاه قضایی آزاد شدند.

 

وی نتایج حاصل از ناامنی را توقف توسعه، عمران و آبادانی دانست و یادآور شد: در خارج مرز در پی تشدید ناامنی‌ها، منتظر بودند تا تکفیری‌ها را وارد کشور کرده و قضیه سوریه را در اینجا تکرار کنند‌.

 

معاون استاندار با اشاره به اینکه ایران همواره موردتهاجم گروه‌های مختلف است، تأکید کرد: ما نباید خواسته‌های اجتماعی را نادیده بگیریم.

 

این مسئول در پایان گفت: ما اگر خودمان را تقویت نکنیم، آسیب‌پذیر خواهیم بود بنابراین اگر به نقشمان درست عمل کنیم، رضایت عموم مردم حاصل می‌شود.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه