با حضور رئیس کمیسیون آموزش مجلس صورت گرفت

رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو «حمیدرضا واعظی‌زاده» در کرمان

شناسه خبر: ODc1Njk /

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از سند هویتی شهید دانشجو «حمیدرضا واعظی‌زاده» دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی کرد.

تنکابن24 به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی ظهر امروز در نشست رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو «واعظی‌زاده» با حضور مدیرکل ثبت احوال استان اظهار داشت: کارت ملی هوشمند باید در برگیرنده بسته کاملی از اطلاعات و مشخصات هویتی، پزشکی، بیمه‌ای، شغلی و ... باشد تا بتوان اثربخشی آن را در عمل دید.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ثبت احوال به معنی واقعی نقش خود را زمانی نشان می‌دهد که کارت ملی هوشمند بتواند همه ویژگی‌های یک فرد در راستای انجام خدمات را ارائه دهد.

وی گفت: می‌توان از ظرفیت فضای مجازی بهره برد و با راه‌اندازی سامانه هوشمندی در فضای مجازی، دستگاه‌های مختلف آمار و  اطلاعات را وارد این سامانه کنند، تا ثبت احوال از این بانک اطلاعاتی بهره ببرد.

زاهدی کسب رتبه‌ها و عملکرد ثبت احوال استان را مایه فخر و مباهات دانست و اظهار کرد: ان‌شاءالله این روند موفقیت‌آمیز ادامه داشته باشد و با وحدت رویه و همدلی بیشتر، بهتر و پویاتر به مردم خدمت‌رسانی شود.

در پایان این نشست، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از سند هویتی شهید دانشجو حمیدرضا واعظی‌زاده دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی کرد.

انتهای پیام/و

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه