برگزاری چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی مازندران با غرفه‎های خالی +تصاویر

شناسه خبر: ODc0NjY /

چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی درحالی توسط دو مدیرکل استانی افتتاح شد که غرفه‌های خالی، وضعیت نامناسبی برای این نمایشگاه به نمایش گذاشته است.

تنکابن24 به نقل از بلاغ، چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی مازندران در نمایشگاه بین‎المللی استان در حال برگزاری است، که متاسفانه استقبال ناامیدکننده‎ای توسط شرکت‎ها برای حضور در این نمایشگاه انجام شد.

این نمایشگاه که با عنوان صنعت چاپ، تبلیغات و بسته بندی برقرار است و تبلیغات مناسبی نیز در قائم‌شهر و شهرهای همجوار نیز انجام شده ولی استقبال مردم و شرکت‌های فعال در این عرصه بسیار کم بوده، بطوری‌که یکی از سالن‌های این نمایشگاه به صورت کامل غرفه‌سازی نشده است.

 


چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی که با حضور دو مدیرکل استانی افتتاح شد، در زمان افتتاح نیز برخی از غرفه در حال غرفه‌سازی بودند و غرفه‎های خالی نیز چشم‎انداز نامناسبی در دید مدعوین داشته است.

عدم استقبال شرکت‎ها در حوزه‌های چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ تبلیغاتی، بسته‌بندی مواد غذایی، لیبل، لیزر و انتشارات جهت ارائه محصولات باعث شد تا کیفیت نامناسبی برای چهارمین دوره این نمایشگاه به وجود بیاید و مردم نیز استقبال خوبی از این نمایشگاه نداشته باشند.

تنها 32 غرفه آن‌هم از استان‌های مازندران، قزوین، همدان و تهران در این نمایشگاه حضور پیدا کردند و با توجه به اینکه استان مازندران به عنوان یکی از استان‌های برتر در این عرصه است، استقبال خوبی توسط آن‌ها صورت نگرفت.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه