رئیس اتحادیه خیاطان تهران:

کالای قاچاق مکشوفه باید معدوم شود/ کالای قاچاق حتی نباید به مبدأ برگردد؛ چه برسد به فروش برسد

شناسه خبر: ODc0NDI /

رئیس اتحادیه خیاطان استان تهران با بیان اینکه کالای قاچاق مکشوفه باید معدوم شود، گفت: کالای قاچاق حتی نباید به مبدأ برگردد؛ چه برسد به فروش برسد.

تنکابن24، حبیب طهماسبی‌نیک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران درباره اعلام کمیسیون تلفیق به دولت برای اجازه‌ کسب درآمد از محل فروش اجناس قاچاق کشف‌شده اظهار کرد: در اخبار رسانه‌ها خواندیم که کمیسیون تلفیق درباره فروش کالاهای قاچاق مطالبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون تلفیق بیان کرده بود که دولت اجازه دارد از محل فروش املاک تملیکی (عمدتاً قاچاق) هزار میلیارد درآمد داشته باشد، تصریح کرد: این درآمد را در بخش تولید هزینه کند.

رئیس اتحادیه خیاطان تهران با تأکید بر اینکه این طرح اگر به‌منزله فروش کالای قاچاق باشد از ریشه غلط است، اضافه کرد: در صورت ماهیت این طرح به چنین شکلی کار کمیسیون تلفیق اشتباه است.

طهماسبی‌نیک با بیان اینکه بنده به‌عنوان یکی از فعالان در بدنه اصناف کشور با این طرح مخالف هستم، تصریح کرد: مخالفت این طرح به خاطر ماهیت ضد تولید ملی آن است.

وی با اشاره به اینکه کالای قاچاق باید معدوم شود، اضافه کرد: کالای قاچاق حتی نباید به مبدأ برگردد؛ چه برسد به اینکه در بازار به فروش برسد.

رئیس اتحادیه خیاطان تهران با تأکید بر اینکه اگر دولت از محل فروش کالاهای قاچاق درآمد کسب کند مغایر شعارهای خود دولت هم هست، اظهار کرد: باید کاری کرد که قاچاقچیان جرأت این کار را نداشته باشند.

انتهای پیام/ی

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه