سردار غفاری:

امروز هرگونه بی‌قانونی و حرکت افسارگسیخته ممکن است منجر به اتفاقی شود که دیگر سیاسی نباشد

شناسه خبر: ODYyNDA /

سردار غفاری گفت: امروز هرگونه بی‌قانونی و حرکت افسارگسیخته به‌دوراز برنامه‌ریزی ممکن است منجر به اتفاقی شود که دیگر سیاسی و برای انتخابات و رأی‌گیری و ابطال صندوق نباشد. یقیناً این انقلاب تضمین شده است ولی امتحان سختی در پیش است.

به گزارش تنکابن24، شب گذشته سردار محمد غفاری یکی از یادگار دفاع مقدس در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مسجد ولیعصر (عج) تنکابن، اظهار کرد: فتنه سال ۸۸ فتنه سیاسی با بستر انتخابات بود که عنصرش ایجاد تردید در دل ما بود.

 

وی با بیان اینکه در فتنه سال ۸۸ چالش سیاسی بود و دشمن آشکارا حضور داشت، عنوان کرد: در آن زمان اصلاح‌طلب و اصولگرا باهم درگیر بودند و خواص نیز به مسئولیتشان عمل نکردند اما مردم غایب اصلی بودند.

 

این یادگار دفاع مقدس با اشاره به اینکه چالشی بزرگ‌تر در پیش است، گفت: چالش آینده ماهیت سیاسی و نظامی ندارد و مردم باید وارد صحنه شوند.

 

سردار غفاری با بیان اینکه فتنه جدید چندوجهی خواهد بود، افزود: چالشی فرهنگی و اجتماعی با بستر اقتصاد خواهد بود.

 

وی در ادامه با اشاره به قاچاق ۲۰ میلیارد دلار در سال در کشورمان یادآور شد: قاچاق از یک‌سو، ورود کالا به دلیل عدم امکان انتقال پول از سوی دیگر و بی‌تدبیری و اختلاس‌ها و فسادها از طرفی دیگر، نتیجه‌اش این چالش می‌شود‌.

 

این رزمنده جنگ و جبهه با بیان اینکه اگر اقتصاد با فساد توأم شود زمینه فتنه اجتماعی می‌شود، متذکر شد: نباید در این برهه دچار غفلت شد و پازل دشمن را پر کرد.

 

سردار غفاری با تأکید بر اینکه ما نیز با فساد و بیکاری مخالفیم، تصریح کرد: امروز فتنه گران سیاسی که نتوانستند نظام را بر زمین بزنند در دولت و دستگاه اجرایی حضور دارند و تصمیم دارند با دامن زدن به این چالش‌ها، نقاط ضعف سال ۸۸ را پر کنند.

 

وی متذکر شد: امروز هرگونه بی‌قانونی و حرکت افسارگسیخته به‌دوراز برنامه‌ریزی ممکن است منجر به اتفاقی شود که دیگر سیاسی و برای انتخابات و رأی‌گیری و ابطال صندوق نباشد.

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس در پایان با بیان اینکه مبنای فتنه اجتماعی سه مورد اقتصاد، فساد و نفوذ است، گفت: اگر این سه دست به دست هم دهند باید منتظر فتنه‌ی اجتماعی بود اما یقیناً این انقلاب تضمین شده است ولی امتحان سختی در پیش است.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه