بادمجان با طعم تریاک در شهرستان تنکابن

شناسه خبر: ODY4NDE /

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن ازانهدام باند تهیه وتوزیع موادمخدر و کشف بیش از ۲۷ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیونت حامل بادمجان خبر داد.

به گزارش تنکابن24، سرهنگ رامین شمس اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی به نام " ح. – الف. " درامر تهیه وتوزیع موادمخدر به صورت گسترده در سطح شهرستان تنکابن، موضوع به صورت ویژه دردستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مشخص شد، این فرد قصد دارد با استفاده از یک دستگاه خودرو کامیونت سفید رنگ اقدام به حمل و جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر کند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی خودروی مورد نظر با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و مشترک با سربازان گمنام امام زمان (ع) و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، خودرو را توقیف و راننده و کمک راننده را دستگیر کردند.

این مسئول ادامه داد: این خودرو که حامل بار بادمجان بوده در بازرسی دقیق از آن بیش از ۲۷ کیلو گرم تریاک که بطرز ماهرانه‌ای در داخل کارتن‌های بامجان جاساز شده بود، کشف شد.

سرهنگ شمس خاطر نشان کرد: در این ارتباط سه متهم دیگر از اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند و دو دستگاه خودرو سواری لیفان و پژو ۴۰۵ متعلق به متهمان نیز کشف و توقیف شد.

وی در پایان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه