امام جمعه شهرستان تنکابن:

باید یکپارچه به میدانِ خدمت به مردم آمد

شناسه خبر: ODY2MzI /

امام‌جمعه شهرستان تنکابن: برای خدمت به انقلاب و نظام باید همچون سال 57 و اوایل انقلاب، جهاد سازندگی کنیم و با آن‌گونه خدمات، بهانه را از دشمن بگیریم.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در تجمع اتحاد ملی مردم شهرستان تنکابن در محکومیت اغتشاشگران و بیعت با نظام رهبری که با حضور باشکوه مردم ولایی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دشمن در طول سالیان گذشته از همه ترفندها برای نابودی ما استفاده کرده اما ملت ایران همه توطئه‌ها را به یک فرصت طلایی برای سربلندی نظام جمهوری اسلامی تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه ما در همه‌ی موارد خودکفا شده‌ایم، افزود: ما در اوج تحریم اقتصادی، انرژی هسته‌ای را با دست خود به پا کردیم و همچنین ایران اولین کشور جهان سوم بود که وارد فضا شد. ما در تحریم‌های اقتصادی می‌توانیم بر علیه نقشه‌های دشمن، پیروزی‌های بی‌نظیری به دست آوریم.

امام‌جمعه تنکابن با اشاره به اینکه همه‌ی امید ۴۰ ساله دشمن این بود که از طریق تحریم‌ها مردم را تحت‌فشار اقتصادی، به میدان آورده و در مقابل نظام اسلامی قرار دهد، گفت: از بسیج دلاوری که لحظه‌به‌لحظه آماده‌باش و حاضر درصحنه هستند و از همه‌ی امت حزب‌الله تشکر می‌کنیم. امروز همه‌ی جناح‌های سیاسی انقلاب با وجود اختلاف‌نظرها در کنار هم به میدان آمدند.


این مسئول با بیان اینکه در چند روز اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا از آشوبگران اعلام حمایت کرد، متذکر شد: به دشمن هرگز بهانه نمی‌دهیم. امروز روز وحدت و کنار هم بودن است و ما با تمام وجود از دولت حمایت می‌کنیم چراکه دولت، دولتِ نظام جمهوری اسلامی است.


حجت‌الاسلام پوراکبر خطاب به جناح‌های سیاسی کشور گفت: اکنون بهترین فرصت برای وحدت است. بحث با یکدیگر را رها کنید و این فتنه را به گردن هم نیندازید. بدانید که این فتنه‌ی آمریکایی- اسرائیلی است.

 

وی اضافه کرد: از نویسندگان نشریات می‌خواهم اجازه این بازی‌های سیاسی را ندهند و شیرینی وحدت را به کام ملت بچشانند تا دشمن برای همیشه درس عبرت بگیرد.

 

امام‌جمعه تنکابن ادامه داد: راه موفقیت این است که در میدان حضور یابیم و این طرح دشمن را که بسیار برای آن سرمایه‌گذاری کرده را نیز شکست دهیم.

 

این مسئول یادآور شد: الحمدالله در مازندران قضیه به‌خوبی گذرانده شد و مشکل خاصی از جهت تخریب به وجود نیامد.

 

حجت الا اسلام پور اکبر تصریح کرد: برای نابودی دشمن باید مثل 40 سال گذشته با حضوری قوی و شبانه‌روزی در میدان آماده بود.

 

وی تأکید کرد: برای خدمت به انقلاب و نظام باید همچون سال 57 و اوایل انقلاب، جهاد سازندگی کنیم و با آن‌گونه خدمات، بهانه را از دشمن بگیریم.

 

این مبلغ دین همچنین با تأکید بر اینکه باید یکپارچه در میدانِ خدمت به مردم باید حضور داشت، خاطرنشان کرد: تحریم‌های اقتصادی بسیار سنگین بوده اما با مدیریت صحیح و خصوصاً عملیاتی کردن طرح اقتصاد مقاومتی می‌توان پیروز شد.

 

حجت‌الاسلام پوراکبر در پایان با بیان اینکه باید شبانه طرح‌های اقتصاد مقاومتی را مطالعه و در روز اجرایی کرد، گفت: باید در شیوه، کار و اداره‌یمان تجدیدنظر کنیم و اجازه ندهیم که این تجملات به‌نظام ما آسیب زند. باید یکپارچه به میدانِ خدمت به مردم آمد تا بهانه را از دشمن گرفت.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه