فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

دهیاران، افسران خط مقدم خدمات‌رسانی هستند

شناسه خبر: ODU3OTc /

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در همایش دهیاران این شهرستان گفت: دهیاران افسران خط مقدم خدمات‌رسانی هستند.

به گزارش تنکابن24، ظهر امروز سید امیر حسینی‌جو در همایش دهیاران شهرستان تنکابن با بیان اینکه دهیاران افسران خط مقدم خدمات‌رسانی هستند، اظهار کرد: اگر خط مقدم مستحکم و با برنامه باشد و هدف‌گذاری درست و اراده برای خدمتگزاری وجود داشته باشد، نفوذناپذیر خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه عمر به‌سرعت درحال گذر است، عنوان کرد: تنها چیزی که به ما آرامش می‌دهد، آثار برجای‌مانده از ماست.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با تأکید بر اینکه اشتغال دهیاران باید از انضباط و انسجام بیشتری برخوردار شود، گفت: در بیان مشکلات، بیشتر به مسائل آب، برق، گاز، راه و... پرداخته می‌شود و کمتر موضوعات اجتماعی و فرهنگی روستا عنوان‌شده است.

 

این مسئول با بیان اینکه روستاها در کنار دریافت خدمات باید بتوانند امنیت و آرامش آن را نیز تأمین کنند و مواردی همچون اعتیاد، طلاق و ... را نداشته باشند، افزود: باید عزممان را جمع و تلاش کنیم تا در روستاها ناهنجاری‌های اجتماعی وجود نداشته باشد.

 

حسینی‌جو با اشاره به اینکه غرب مازندران و به‌ویژه شهرستان تنکابن از شرایط اقلیمی خاصی برای جذب گردشگر برخوردار است، یادآور شد: علاوه بر مردم بومی، مردم سایر نقاط نیز تمایل دارند تا در این شهرستان خانه دوم داشته باشند. ما باید در این زمینه برنامه‌ریزی کنیم تا نرم مشخصی بین عرضه و تقاضا داشته باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر چنین نباشند قطعاً دامنه تخلفات گسترش می یابد بنابراین خانه‌های دوم را باید با متراژ مشخص ولی عوارض متفاوت در روستاها مورد تصویب و قانون قرار دهیم.

 

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در پایان گفت: در بحث بوم گردی و درآمد روستاها برنامه‌های خوبی را در تنکابن آغاز کرده‌ایم که با حمایت‌های استاندار ان‌شاءالله موفق خواهیم شد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه