امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

پس از تحقق وعده نابودی داعش، وعده نابودی اسرائیل نیز محقق می‌شود

شناسه خبر: ODIyNTE /

امام‌جمعه تنکابن با تأکید بر اینکه با مقاومت می‌توان دنیا را به‌زانو درآورد، گفت: هنگامی‌که زمان‌بندی سردار سلیمانی برای نابودی داعش این‌چنین سر فرصت و زمان تعیین‌شده به تحقق درمی‌آیند، بی‌شک زمان‌بندی رهبر فرزانه و عزیزمان برای نابودی ۲۵ ساله اسرائیل نیز تحقیق خواهد یافت‌.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه سوم آذرماه با تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار کرد: بسیج درخت طیبه‌ای است که از روزی که بافرمان امام عزیز به پا شده، میوه‌های شیرینی به جامعه اسلامی ما داده است.

وی افزود: در همه حوادث، چه نظامی وجنگی و چه طبیعی همیشه بسیج محور است.

امام‌جمعه تنکابن با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی دو مرحله تدافعی و تهاجمی داشتیم، عنوان کرد: دو سال ابتدای جنگ را حالت دفع دشمن داشتیم اما پس از ورود بسیجیان به میدان جنگ، پس گرفتن شهرها و عقب زدن دشمن صورت گرفت.

این مسئول با تأکید بر اینکه بسیج فاتح بیت‌المقدس و خرمشهر بود، متذکر شد: بسیج با آن عزت و سابقه بی‌نظیر تاریخ کشورمان، جنگ را پایان داد.

حجت‌الاسلام پور اکبر خاطرنشان کرد: در حوادث طبیعی هم همان‌طور که مشاهده می‌کنید اقدامات اساسی به‌وسیله بسیج و مردم انجام می‌شود. ساختمان‌سازی روستاهای مناطق زلزله‌زده اخیر نیز به سپاه و بسیج قهرمان واگذار شده است.

وی در ادامه با اشاره به افتخارآفرینی جدید بسیجیان در برابر تکفیری‌های داعش، یادآور شد: رزمندگان ما دنیا را به حیرت درآوردند. کسی فکرش را نمی‌کرد به این سرعت غول داعش از بین رود. احسنت به مدیریت فرمانده دلاور سردار سلیمانی که در برابر جنگ با دنیا، آمریکا، اسرائیل و آل سعود توانست زمان تعیین کند و وعده خود را تحقق بخشد.

امام‌جمعه تنکابن در پایان با تأکید بر اینکه با مقاومت می‌توان دنیا را به‌زانو درآورد، گفت: هنگامی‌که زمان‌بندی سردار سلیمانی برای نابودی داعش این‌چنین سر فرصت و زمان تعیین‌شده به تحقق درمی‌آیند، بی‌شک زمان‌بندی رهبر فرزانه و عزیزمان برای نابودی ۲۵ ساله اسرائیل تحقیق خواهد یافت‌.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه