سرمربی تیم ملی کبدی هندوستان:

هندوستان قهرمان مسابقات کبدی آسیایی در گرگان می‌شود/ برای مهار «اتراچالی» تاکتیک داریم

شناسه خبر: ODIyMjM /

سرمربی تیم ملی کبدی هندوستان گفت: فاضل اتراچالی بازیکن بسیار خوبی است و باقی بازیکنان ایران هم خوب هستند اما ما آنالیزهایی را انجام دادیم که بتوانیم فاضل اتراچالی را مهار کنیم و پیروز شویم.

تنکابن24، همون کوکر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: استان گلستان یکی از استان‌های زیبا است و خوشبختانه همه چیز تا به اینجای کار خوب بوده و گلستان میزبان خوبی هم بوده است.

وی ادامه داد: ما برای کسب طلا به این مسابقات آمدیم اما تیم ملی ایران که اکثر بازیکنان آنها از استان گلستان هستند تیم بسیار خوبی است و امیدوارم شاهد رقابت‌های بسیار خوبی باشیم.

سرمربی تیم ملی کبدی هندوستان خاطرنشان کرد: با وجود آنکه همه تیم‌ها با آمادگی کامل به این رقابت‌ها آمدند اما در مسابقه کبدی هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست و باید ببینیم در میدان مسابقه چه چیزی رقم می‌خورد.

کوکر با اشاره به اینکه کسب طلا برای هند قطعی است، در خصوص حضور بازیکنانی همانند فاضل اتراچالی در تیم ملی کبدی مردان ایران و سرمربی هندی برای این تیم، تأکید کرد: فاضل اتراچالی بازیکن بسیار خوبی است و باقی بازیکنان ایران هم خوب هستند اما ما آنالیزهایی را انجام دادیم که بتوانیم فاضل اتراچالی را مهار کنیم و پیروز شویم.

وی در خصوص اظهار نظر رئیس فدراسیون کبدی ایران که علت عدم برگزاری بازی‌های تدارکاتی را عدم قبول کشورهای مختلف بخصوص سرمربی تیم ملی کبدی مردان هندوستان تصریح کرد: هندوستان برای برگزاری بازی دوستانه عنوان کرده بود، گفت: ما همیشه مشتاق بودیم و از برگزاری این مسابقات استقبال می‌کنیم.

کوکر در پایان تأکید کرد: اما این مسابقات نیز یک مسابقه دوستانه است و می‌توان از آن به عنوان یک تجربه استفاده کرد و باید در هر میدانی برای کسب تجربه استفاده کید.

انتهای پیام/ی

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه