مشاور فرماندهی قرارگاه کربلا:

اراده جمهوری اسلامی ایران شجره ملعونه خبیثه را وادار به شکست کرد

شناسه خبر: ODI4NzI /

مشاور فرماندهی قرارگاه کربلا گفت: اراده جمهوری اسلامی ایران، شجره ملعونه خبیثه را وادار به شکست کرد.

به گزارش تنکابن24، عصر امروز سردار رجبعلی عراقی‌پور در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم سردار محرمعلی مرادخانی در مصلی شهید بهشتی تنکابن با بجا آوردن شکر نعمت مُحب اهل‌بیت بودن، اظهار کرد: ما متوسل به خاندان کریم هستیم و این ویژگی منحصربه‌فردی است که باید قدر خودتان را بدانید.

 

وی بابیان اینکه هرروز بر قدرت جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود، گفت: ما ولایت‌فقیهی داریم حکیم، خردمند و مقتدر که کشتی را در دریای مواج، حکیمانه پیش می‌برد و بااقتدار شیاطین را تهدید می‌کند.

 

مشاور فرماندهی قرارگاه کربلا با تأکید بر اینکه آنچه جمهوری اسلامی اراده کند قطعاً محقق می‌شود، افزود: مقام معظم رهبری معادلات منطقه را به نفع حکومت جمهوری اسلامی ایران تغییر می‌دهد که نشان از اقتدار ایشان است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه هر کس خود را به اراده الهی سپارد تحقق وعده‌های حق را می‌بیند، عنوان کرد: جمهوری اسلامی اراده کرد و اجازه نداد تکفیری‌های وهابی در این منطقه به اهداف شوم خود برسند.

 

عراقی‌پور بابیان اینکه اراده جمهوری اسلامی ایران شجره ملعونه خبیثه را وادار به شکست کرد، افزود: همواره کسانی که به این حکومت ایراد می‌گیرند ضرر می‌کنند درحالی‌که می‌بینند حکومت ولایت‌فقیه باقدرت تمام به دنبال تحقق اراده خداست.

 

وی یادآور شد: ما توانستیم اراده‌مان را به شیاطین دیکته و تحمیل کنیم و با ایجاد ناامنی برای شیاطین رژیم صهیونیستی، این ناامنی را بر سرشان خراب کنیم.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آنچه داریم از انقلاب اسلامی است و ما یک‌قدم در مسیر الهی گام برداشتیم و این اتفاقات خوب افتاد.

 

عراقی‌پور متذکر شد: امروز به فضل خدا انقلاب اسلامی مرز ندارد و فرای مرزهاست و آن را در مراسم اربعین حسینی دیدیم.

 

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی دست قدرت، تجلی و وعده خدا بود، تصریح کرد: هیچ موج سهمگینی قادر به مهار جمهوری اسلامی ایران نیست.

 

مشاور فرماندهی قرارگاه کربلا در پایان بابیان خاطره‌ای از شهید مرادخانی گفت: این شهید انسانی خدمتگزاری بود و اهتمام ویژه‌ای نسبت به خدمت به مردم داشت و ادبیاتش، ادبیات دینی و اعتقادی بود.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه